پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۱۷۴۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
کرمان -سرپرست تبلیغات اسلامی کوهبنان ضمن اشاره به ضرورت الگو پذیری از امام حسین(ع) در جامعه، گفت: روحانیون و هیئات مذهبی در ترویج سیره حسینی توجه وتلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان؛ حجت‌الاسلام قربانی در دیدار با نمایندگان هیئت های عزاداری کوهبنان بیان کرد: الگوهای مکتبی، الگوی همه جانبه امت برای راهیابی به کمال و خودسازی و بندگی اند، حسین بن علی علیه السلام نیز یکی از این اسوه های کامل و الگوهای همه جانبه است و آنچه از حضرتش باید آموخت، نه تنها درس حماسه و جهاد و ظلم ستیزی، که درس عبودیت و سخاوت و جوانمردی و ارزش گرایی و تهجّد وانس با قرآن و تکریم انسان است.

وی افزود: حسین(ع) آموزگار شهامت و شهادت است و دانش آموزان ما باید از این اسوه و الگوی زندگی اسلامی، درس بگیرند.

قربانی گفت: اوّلین ویژگی امام حسین علیه السلام رشد یافتگی شخصیت انسانی اوست که او را مستعد الگو شدن قرار داده است، رشد و اعتلای شخصیت امام حسین علیه السلام در جهات اخلاقى، علمی، معنوی، خانوادگی و... به گونه ­ای بود که ایشان را می توان در زمره بهترین الگوهای بشریت دانست.

وی تاکید کرد: امروز زمانی است که ما باید از امام حسین(ع) آموزگار شهامت و شهادت، که درس استقامت را به ما آموخت، به مثابه یک الگوی بزرگ در زندگی یاد کنیم.

وی افزود: بر روحانیون و هیئات مذهبی است که در ترویج سیره حسینی اهتمام بیشتری داشته باشند.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: