پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۴۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
استاندار سیستان و بلوچستان:
زاهدان - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید سند جامع مبارزه با مواد مخدر در استان تدوین شود و کلیه دستگاه های مرتبط متناسب با وظیفه شان در تنظیم این سند مشارکت کنند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین  به نقل از مهر،  سید دانیال محبی ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: باید سند راهبردی مبارزه با مواد مخدر در استان سیستان و بلوچستان تدوین شود و کلیه دستگاه های مربوطه متناسب با وظایف شان در تنظیم این سند مشارکت کنند.

وی ادامه داد: برای تهیه این سند باید از تخصص اساتید دانشگاه، کارشناسان حوزه مواد مخدر و تجربه اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر استفاده کرد تا با در نظر گرفتن تمام بخش ها سندی جامع و عملیاتی تدوین و تهیه شود.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: پدیده مواد مخدر در همه جوامع کم و بیش وجود دارد اما آنچه که مهم است کنترل این پدیده و اثرات سو آن در جامعه است.

وی با تاکید بر تامین تجهیزات و امکانات لازم برای رفع خلاهای مرزی در مقابله با مواد مخدر تصریح کرد: همچنین مکاتبات گذشته دستگاه های اجرایی استان با مرکز هم باید پیگیری شود و مصوبات مطرح شده اجرایی شود.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: