پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۲
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند
معاونت کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران، سومین رویداد نوآفرین خود را با عنوان گردشگری و تحول دیجیتال دهم مهرماه جاری برگزار می‌کند.

به مناسبت نامگذاری روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۱۸ با عنوان «گردشگری و تحول دیجیتال»، معاونت کسب و کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای ماموریت‌های خود در توانمندسازی نوآورانه و فناورانه جامعه اقتصادی کشور و با هدف گسترش دانش فعالان اقتصادی در حوزه گردشگری، سومین رویداد نوآفرین را با موضوع «گردشگری و تحول دیجیتال» برگزار می‌کند.

 

در این رویداد سخنرانان مدعو به تشریح «پارادایم شیفت و نقش مدیریت نوآوری در اقتصاد جدید»، «تحول دیجیتال و چشم‌انداز آن در سفر و گردشگری»، « بهره‌مندی کسب‌وکارها از تحول دیجیتال در صنعت گردشگری» و «تاثیرات مثبت ابزارهای دیجیتال در سفرهای تجربه‌محور برای انواع مسافران خواهند چرداخت.

 

این رویداد فرصت خوبی برای صاحبان کسب‌وکار گردشگری جهت افزایش آگاهی و آغاز گفت‌وگویی سازنده با توسعه‌دهندگان نوآوری و فناوری است. این رویداد روز سه‌شنبه دهم مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در محل ساختمان اصلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (واقع در خیابان خالد اسلامبولی، روبروی خیابان ۲۱، پلاک ۸۲) برگزار می‌شود.

حضور در این نشست برای فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف گردشگری، استارت‌آپی و فناوری‌های نوین و سایر علاقمندان متضمن پرداخت هزینه نیست و صرفا نیاز به ثبت‌نام دارد که از لینک زیر قابل انجام است.

 

اینجا ثبت‌نام کنید

زمان: سه‌شنبه ۱۰ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۹

مکان: خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، روبه‌روی خیابان ۲۱، پلاک ۸۲، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، طبقه اول

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: