پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۷۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
کرمان - خانه کوچک معلولان ذهنی خفیف ویژه پسران بالای 14 سال امروز (شنبه) در کرمان افتتاح شد.
گیتی آنلاین-مدیرکل بهزیستی استان کرمان روز شنبه در آیین افتتاحیه خانه کوچک معلولان ذهنی خفیف ویژه پسران بالای 14 سال ، توانمندسازی را یکی از رسالت های مهم بهزیستی عنوان کرد و گفت: این مهم در این استان با جدیت پیگیری می شود و افتتاح این مرکز نیز در همین راستا است.
عباس صادق زاده با اشاره به متفاوت بودن این خانه نسبت به سایر خانه های کوچک استان کرمان گفت: این مرکز تفکر پیشرفته و مترقی را در یک مقطع کوتاه برای معلولان ذهنی با هدف استقلال بخشی آنها در جامعه در نظر دارد و این تفکرات با مشارکت های خیرین انجام می شود.
وی با بیان اینکه امیدواریم این تفکر علمی در استان کرمان توسعه یابد ادامه داد: ایجاد مراکز حمایتی با اعتبارات دولتی امکان پذیر نیست و استان کرمان به دلیل وجود تفکر خیرخواهانه در حوزه های مختلف پیش قدم است.
مدیرکل بهزیستی استان کرمان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت خیرین در این استان پیش بینی می شود تا پایان سال جاری مراکز دیگری نیز برای توانمندسازی توانخواهان ایجاد شود.
بینان گذار خانه کوچک معلولان ذهنی نیز از حمایت و همکاری مسئولان بهزیستی قدردانی کرد و گفت: طی چهار سال گذشته در زمینه توانمندسازی انسان‌ های دارای معلولیت تحقیقاتی را انجام داده ام./ ایرنا

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: