پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۵۱۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
در6ماهه گذشته از سالجاری:
رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان از صدور بیش از بیش از 4 هزارو777 گواهینامه بین المللی مهارت در6 ماهه گذشته از سال 76 در این اداره کل خبر داد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- کوروش آذرکیش رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در تشریح این خبر گفت : در6 ماهه اول سال 97تعداد 27 هزار و 354نفر از متقاضیان اخذگواهینامه مهارت در بخشهای مختلف اعم از آزمونهای هماهنگ، صنعت ساختمان، تفاهمنامه، آنلاین و ادواری و آزمون سربازان نیروهای مسلح در حوزه سنجش و ارزشیابی اداره کل وپورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ثبت نام نموده اند.
آذرکیش افزود:  از این تعداد ثبت نام کننده 21 هزار و839 نفر در آزمونهای تئوری و کتبی قبول شده و تعداد 8 هزار و 904 نفر تا زمان گزارشگیری جزو قبول شدگان نهایی به شمار آمده اند.
وی تصریح کرد: در خصوص تمدید و تعویض گواهینامه و پروانه مهارت نیز تعداد یک هزار و 763 نفر ثبت نام نموده اند که اقدام لازم به عمل آمده است.
آذرکیش خاطر نشان کرد: تعداد کارتهای الکترونیکی گواهینامه مهارت صادره استان در 6 ماهه اول سالجاری تعداد 4 هزار و 777کارت است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: