پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۵۷۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
پورمختار :
محمدعلی پورمختار، نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، علت موافقت خود را با استیضاح وزیر نیرو اجرای نادرست قانون تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه اعلام کرد.

محمدعلی پورمختار در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین نحوه عملکرد وزارت نیرو در اجرای قانون تعیین تکلیف چاههای فاقد پروانه را نامناسب ارزیابی کرد و تصریح کرد: وزارت نیرو ضعف مدیریت خود را به گردن کشاورزان مظلوم و بی پناه انداخته و به جای مدیریت صحیح آب در منطقه و استفاده از سامانه خشک برای خنک کننده نیروگاه شهید مفتح که میلیاردها لیتر آب منطقه را در طول 25 سال گذشته بلعیده و نابود کرده و باعث کم آبی و فروچاله های متعدد شده انگشت اتهام را به سوی کشاورزان دراز کرده و چاه های مجاز آنها را که قبل از سال 85 حفرشده بودند، به بهانه‌های مختلف پر و مسدود کرده است.

پورمختار تعداد کسانی را که در منطقه بهار و کبودرآهنگ به امر کشاورزی اشتغال دارند حدود 200 هزار نفر تخمین زد. وی تاکید کرد: در این منطقه دو محصول استراتژیک سیب زمینی و گندم در کنار سایر محصولات کشاورزی کشت می شود و وزارت نیرو در غفلت وزارت جهادکشاورزی بر علیه منافع کشاورزان عمل کرده و من به دلیل عمل نکردن وزیر نیرو به قانون تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه با استیضاح وزیر نیرو موافقت کردم و آن را امضاء نمودم.


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: