پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۴
رنجبرزاده قرائت کرد:
عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه جمعی از نمایندگان مجلس در حمایت از کامیون داران را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه بیش از 153 نفر از نمایندگان مردم را قرائت کرد که متن آن به شرح زیر می باشد:

در شرایطی که اولویت امروز کشور حل مسائل و مشکلات مرتبط با مسائل اقتصادی است، آمادگی و هماهنگی و انسجام فرماندهان و مدیران دلسوز و هوشمند اقتصادی و اجتماعی کشور می‌تواند ما را از موانع پیش رو برهاند، در این راستا عدم ساماندهی و رفع مشکلات صنف کامیون داران با جمعیتی بالغ بر 500 هزار نفر در روزهای اخیر حمل و نقل کالا و سوخت در کشور را مختل کردن است در صورتی که با تدبیر به موقع می‌توان جلوی اینگونه مسائل را گرفت و مانع نارضایتی شد.  مطالبات به حق کامیون داران و وسایل حمل و نقل سنگین شهری باید مورد حمایت جدی قرار گیرد.

افزایش قیمت‌ها و اقلام  و قطعات مورد استفاده وسایل نقلیه سنگین و پایین بودن نرخ کرایه‌های حمل و نقل موجب شده است که این صنف زحمتکش نتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و ضرورت دارد یک بسته حمایتی کارشناسی شده با فوریت برای ادامه کار آنها تهیه و تحویل شود.

پلیس راهور ضرورت دارد این قشر عزیز را مورد حمایت قرار داده و ناجا در ایجاد امنیت جاده‌ای تلاش بیشتری صورت دهد. سازمان تأمین اجتماعی نیز برای حمایت بیمه‌ای از آنها و دولت در جهت تأمین اقلام مورد نیاز آنها و پرداخت کرایه‌ها اقدام فوری انجام دهد.

در پایان ضمن تعقیب مطالبات به حق کامیون‌داران، انتظار می‌رود با رفتار هوشمندانه و مسئولانه از اقدامات ناامن‌کننده دشمنان جلوگیری شود./

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: