پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۱
رئیس اتاق بازرگانی سمنان در جمله کنایه آمیزی خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: آقای نوبخت! این چه سازمان برنامه‌ای است که این همه آشفتگی را برای اقتصاد ایران برنامه ریزی کرده است

علی اصغر جمعه‌ای در جلسه فعالان اقتصادی با رئیس سازمان برنامه و بودجه خطاب به نوبخت گفت: شما رئیس سازمان برنامه و بودجه و یکی از سازمانهای مهم اقتصاد ایران هستید که به عنوان معاون رئیس جمهور انتظار این نمی رفت که بعد از گذشت 4 ماه، وضعیت اقتصادی ایران به این شکل پیش رود، ما که در میدان هستیم جز آشفتگی و بی برنامگی چیز دیگری را نمی بینیم.

اگر شما نمی‌توانید دولت و بنگاههای دولتی را اداره کنید، چطور می‌توانید هشتاد میلیون نفر آدم را کنترل کنید، این در حالی است که ما انتظار برنامه 5 ساله از شما نداریم، بلکه برای شش ماه آینده به ما برنامه بدهید، اما اگر ریلی هم برای اقتصاد وجود ندارد، به صراحت بگویید تا ما برای کارگران و فرزندان و خانواده خود تدبیر کنیم. ما انتظار امید و تدبیر داشتیم.

بیش از 1000 قرارداد به دلیل جهش ارز در صنعت برق متوقف شد/سیاست های دولت اقتصاد را به زمین زد، نه تحریم 

به گزارش تسنیم، حمیدرضا صالحی، نماینده فدراسیون انرژی و سندیکای برق در جلسه فعالان اقتصادی با رئیس سازمان برنامه بودجه خطاب به نوبخت گفت: چند نیروگاهی که در حال تکمیل شدن بود را با قطعی منابع مواجه کردید و کشور دچار خاموشی شد، این در حالی است که قرار بود که هر سال مابه التفاوت نرخ تکلیفی و تمام شده، در بودجه بیاید اما امروز 30 هزار میلیارد تومان ناشی از این زیان را در بودجه در نظر نگرفته اید. این در حالی است که اگرچه از قبوض برق مردم رقمی را بابت انرژی های نو دریافت کرده اید، به این بخش تخصیص نداده و جای دیگر هزینه کردید.

بیش از 1000 قرارداد در بخش توزیع و انتقال صنعت برق متوقف شده است که این ناشی از جهش دلار است و هنوز هیچ برنامه‌ای از سمت سازمان برنامه و بودجه ارایه نشده است.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: