پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵
نامه نمایندگان مجلس به رئیس جمهور:
یک نماینده مجلس از نگارش نامه وکلای ملت به حسن روحانی در حمایت از کاهش‌ نرخ ارز تقدیر کرده و ضمن گلایه از ورود دیرهنگام بانک مرکزی برای ساماندهی بازار ارز، خواستار ادامه یافتن توجه ویژه به بازار ارز شدند.

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهور از اقدامات بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز قدردانی کرده و از ورود دیرهنگام دولت به مدیریت این بازار انتقاد کردند. 

در همین زمینه حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر، گفت: پس از اتفاقات خوبی که در مدیریت بازار ارز از روز گذشته آغاز شده و ادامه دارد شاهد کاهش قیمت ارز هستیم.

وی تزریق ارز به بازار را یکی از اقدامات مثبت در این زمینه برشمرد و گفت: تزریق ارز و مدیریت قیمت‌ها یکی از اقدامات مثبتی است که بانک مرکزی انجام داده است اما ما گلایه داریم که چرا این اقدام زودتر انجام نشده است تا موجبات برخی گلایه‌های مردم را پدید آورد. 

نماینده مردم ملایر در مجلس از بانک مرکزی خواست به رویه مدیریت بازار ارز ادامه داده و تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی همواره آماده کمک و حمایت از دولت و تمامی ارکان آن هستند تا با همکاری دو قوه بتوان مسیر رفع مشکلات مردم را هموار کرد.

آزادیخواه مباحث ذکر شده را از جمله محورهای نمایندگان به رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: نمایندگان مجلس ضمن حمایت از سیاست‌های ارزی بانک مرکزی در راستای ساماندهی بازار ارز بر این نکته تأکید دارند که باید این ساماندهی ادامه یابد، همچنین در نامه نمایندگان از قوه قضاییه خواسته شده است با اخلالگران در بازار ارز و محتکرین برخورد صورت گیرد. 

به گزارش فارس، وی با اشاره به افزایش بی‌رویه قیمت برخی کالاها گفت: از دولت می‌خواهیم تمام توان خود را برای مدیریت بازار به کار گیرد ما در این عرصه نیز از اقدامات دولت حمایت کرده و تمام تلاشمان را برای کمک به دولت در راستای رفع مشکلات مردم در حوزه اقتصادی به کار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: