پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
تولیت آستان قدس رضوی:
مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: توطئه فشار اقتصادی علیه ملت ایران با مقاومت و همراهی مردم شکست خواهد خورد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در اجتماع بسیجیان مشهد که در صحن جامع حرم مطهر امام هشتم(ع) برگزار شد اظهار کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران طی سال های گذشته در جنگ فیزیکی و جنگ نرم شکست خورده اند و با مقاومت مردم ایران در توطئه اقتصادی نیز شکست خواهند خورد.

وی خاطرنشان کرد: ایستادگی ملت ایران مقابل توطئه های دشمنان با توکل برخداوند متعال و اعتماد به نفس به انجام رسیده و امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بر این نکته تاکید داشتند و آنها را به ملت ایران آموختند. 

تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمنان بعد از ۸ سال دفاع مقدس و نرسیدن به اهدافش جنگ نرم علیه ملت ایران را به راه انداختند و سعی کردند فرهنگ خود را بر جامعه و تفکر جوانان ایران حاکم کنند اما با ایستادگی نسل های بعد از انقلاب کار به جایی نبردند. 

رئیسی تصریح کرد: وحدت و انسجام ملی نقطه اقتدار کشور بوده و باید گفت امروز پیشرفت در حوزه‌های علمی، تکنولوژی‌ها و انرژی هسته‌ای از جمله عوامل مهم اقتدار ایران است که دشمن از این پیشرفت ها ناراحت است.

وی افزود: مردم سالاری دینی تنها در انتخابات نیست و تحقق این مهم در میدان دادن به نیروهای جوان و بسیجی در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سیاست و خدمت رسانی به مردم است که می تواند مشکلات کشور را حل کند.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: بسیجیان به هیچ عنوان خود را در بن بست نمی بینند و حرکت بسیج همچنان پویا بوده و دچار ایستایی و توقف نمی شود. امروز مدل بسیج در کشورهای دیگر پیاده سازی  و به الگویی برای آنها تبدیل شده و مردم منطقه با تکیه بر توان خود بانگ عدالت خواهی و مقاومت را فریاد می زنند و طی چند روز آینده جبهه متحد مقاومت در راهپیمایی اربعین بیعت خود رابا امام حسین(ع) اعلام خواهند کرد.

رئیسی بیان کرد: ما به عظمت ایران و جمهوری اسلامی و به شکست ناپذیری ملت ایران سخت پایبند هستیم و رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی را در نگاه به توانایی های داخلی پیگیری می کنیم و معتقدیم آنچه می تواند امروز برای همه ما سرلوحه کار باشد مقاومت در برابر دشمن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمن تلاش می کند ملت ایران را به دست خودشان خلع سلاح کند و برخی کنوانسیون ها میدان بازی بوده که دشمن آن را طراحی کرده تا از این طریق اقتدار ایران را صلب کنند اما نیروهای مسلح و مسئولان ما هوشیار هستند.

منبع: مهر
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: