پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۱
با حضور معاون قضایی و حقوقی نیروهای مسلح
معاون قضایی و حقوقی نیروهای مسلح گفت: دشمن تلاش خود را برای نا امیدی مردم بکار گرفته و تلاش جهادی مدیران و حفظ حرمت مردم پاسخی محکم به این تلاش ها است.
گیتی آنلاین-  صفری در آئین تکریم و معارفه دادستان نظامی سیستان و بلوچستان که در سالن اجتماعات محل فرماندهی انتظامی استان برگزار شد گفت:دشمن از همان بدو انقلاب تلاش خود را برای مقابله جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و در این راه همه ابزارها را بکار گرفت تا بتواند به منافع خود در غرب آسیا دست یابد.

وی افزود: ایران کشوری قدرتمند است زیرا تکیه گاهی از جنس مردم دارد این ویژگی سبب شده تا کشور بدون کمک بیگانگان به حیات خود ادامه دهد و در کنار مردم نیروهای مسلح ما نیز به تنهایی توانسته اند به حفاظت از مردم و این آب و خاک بپردازد.

وی تصریح کرد: اما دشمن انتظار دارد ما به آنها نفت دهیم تا آنان به حفاظت و حراست از ما بپردازند در حالیکه خود ما در این زمینه خودکفا هستیم و نیازی به کمک دیگران نداریم.

معاون قضایی و حقوقی نیروهای مسلح گفت: در چنین شرایطی مسئولان باید هوشیار باشند و و با تلاش جهادی وحفظ حرمت مردم نگذارند تلاش دشمنان به نتیجه برسد تا این نظام در کمال اقتدار به صاحب اصلی آن آقا بقیه الله اعظم تحویل داده شود.

صفری مبارزه با فساد را یکی از اهداف سازمان قضایی نیروهای مسلح دانست و افزود: پیشگیری از آسیبها و صیانت از نیروهای مسلح از جمله اولویتهای این سازمان است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: ما باید افتخار کنیم که خدمت گذار مردم هستیم و مسئولان نیز در حین انجام وظایف شان تلاش شبانه روزی داشته باشند زیرا کم کاری آنها مردم را نسبت به نظام بدبین می کند.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: