پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۷۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۹
مدیرکل دادگستری سیستان و بلوچستان مطرح کرد:
مدیرکل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: اقتدار نیروهای مسلح اقتداری بازدارنده است این بازدارندگی سبب شده تا کنون هیچ کشوری جرات تعدی به این آب و خاک را نداشته باشد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- حجت الاسلام ابراهیم حمیدی  در این خصوص افزود: بدلیل این اقتدار است که دشمنان بعد از 40 سال از انقلاب اسلامی نتوانستند ضربه ای به این نظام بزنند.
وی تصریح کرد: اقتدار نیروهای مسلح اقتداری بازدارنده است  این بازدارندگی سبب شده تا کنون هیچ کشوری جرات  تعدی به این آب و خاک را نداشته باشد.
وی ادامه داد: در طول تاریخ انقلاب  این اقتدار و توان سبب نشده تا کشور ایران به سرزمینی دیگر تعدی کند و این قدرت را برای دفاع از خود بکار گرفته ایم.
تمیزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان هم در این خصوص گفت: سازمان قضایی مسلح بخشی از وظایف مهم دستگاه قضایی در حوزه نیروهای مسلح را بر عهده دارد.
مرتضی تمیزی افزود: با جایگاه ویژه و ممتازی که جمهوری اسلامی در سطح بین الملل دارد در طول تاریخ پر برکت انقلاب مورد هجمه های گوناگونی از سوی دشمنان انقلاب بوده است.
وی گفت: امنیت در حوزه های مختلف مولفه ای بسیار مهم است و نقش دستگاه قضایی در کنار نیروهای مسلح و دستگاه های اطلاعاتی انکار ناپذیر است و تاکنون نتایج بسیار خوبی در روند روبه رشد نظام داشته است.
وی تصریح کرد: صیانت و پیشگیری  از ورود آسیبها به  مجموعه سازمانهای قضایی بر عهده سازمان قضایی نیروهای مسلح است  و در این زمینه توفیقات خوبی هم حاصل شده که با تعامل و تلاش دستگاههای مرتبط حاصل شده است
وی ادامه داد: سیستان و بلوچستان تنگه احد انقلاب است و  مرزداران این تنگه نیروهای مسلح هستند
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: