پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
برگزاری همایش کاردیوانکولوژی
همایش یک روزه کاردیوانکولوژی با حضور اساتید بنام کاردیولولوژی و انکولوژی در مورخ 12 مهرماه سال جاری در سالن همایش های مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین،دکتر آذین علیزاده اصل متخصص قلب ، فلوشیپ اکوکاردیوگرافی و دبیر اجرایی، این همایش را بسیار مهم خواند و افزود: نزديك دو سال است كه فیلد کاردیوانکولوژی را مرکز قلب و عروق شهید رجایی با نگرش درمانى، پژوهشى و آموزشى برای اولین بار در ایران تعريف كرده ايم، سعى نموده ايم با بهترين امكانات و سريعترين اقدامات در کلینیک در خدمت بيماران باشيم؛ در قست پژوهش پايه هاى تشكيل مرکز تحقیقاتی كارديوانكولوژى را ريخته ايم؛ و یک رجیسترى مولتی سنتر با همکاری هشت مرکز مهم دانشگاهی کشور برای این دپارتمان طراحی نموده ايم و از نظر آموزشی نیز سعی شده است برای دستیاران تخصصی قلب کلاس هایی را در این زمینه تشکیل دهیم و برای دستیاران فوق تخصصی قلب نیز یک سری آموزش های ویژه مخصوصا" برای فلوشیپ های اکوکاردیوگرافی" برنامه ریزی کنیم.

دبیر اجرایی همایش ادامه داد: این همایش یک روزه با همکاری دکتر فریدون نوحی رئیس و دکتر مجید ملکی معاون پژوهشی مرکز قلب و عروق شهید رجایی و دکتر محمد رضا قوام نصیری رئیس انجمن رادیوتراپی انکولوژی ایران برگزار شد. این همایش طوری برنامه ریزی شد که ضمن پرداختن به عوارض قلبى راديوتراپى و كموتراپى، مشکلات افرادی که به طور همزمان دچار بیماری قلبی و سرطان هستند به چالش کشیده شود و پزشکان کاردیولوژیست و انکولوزیست بتوانند به همراهی هم راهکارهای مناسبی را برای درمان این گونه بیماران ارائه نمایند.

دکتر علیزاه اصل ابراز خورسندی کرد که این همایش با استقبال زیاد همکاران و پزشکان کاردیولوژیست،انکولوژیست و رادیوتراپیست ها مواجه شد و پيام علمى مهمى داشت.

بیمارانی که مبتلا به سرطان هستند می توانند به كلنيك كارديوانكولوژى و بخش اکوکاردیوگرافی مرکز قلب و عروق شهید رجایی مراجعه نمايند.


نویسنده:خبرنگار: پیام احمدی کاشانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: