پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
لزوم بافت فرشی بازار پسند و صادرات‌محور
خرم آباد- معاون امور اقتصادی استاندار لرستان ضمن تاکید بر ساماندهی فرش‌بافان استان گفت: امروز بایستی به سمت بافت فرشی که طرح و ابعاد آن دلخواه مشتری بوده و بازار پسند است، حرکت کرد.

به گزارش گیتی آنلاین، گودرز امیری در کارگروه فرش لرستان اظهار کرد: امروز بایستی به سمت بافت فرشی که طرح و ابعاد آن دلخواه مشتری بوده و بازارپسند است، حرکت کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: برخی خانواده از منابع مالی کافی برای بافت و تولید فرش دستباف برخوردار نیستند و لذا ایجاد تشکل‌هایی جهت حمایت و تزریق پول به تولیدکننده‌ها ضرورت دارد.

 

معاون امور اقتصادی استاندار لرستان ضمن تأکید بر ساماندهی فرش‌بافان استان بیان داشت: می‌توان تعاونی بزرگی را که مجموعه‌ای از تمام فرش‌بافان استان بوده را تشکیل و سازوکارهای مربوط به این قشر را مدیریت کرد.

 

امیری ادامه داد: با حمایت از فرش‌بافان منبع درآمدی برای آن‌ها ایجاد می‌شود، ضمن اینکه می‌توان زمینه صادرات محصولات را نیز فراهم آورد.

 

وی از دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط همچون اصناف و صنعت، معدن و تجارت استان خواست که بحث منابع مالی، تأمین مواد و دار قالی و همچنین بازاریابی فرش‌های تولیدی بافندگان را مورد حمایت قرار دهند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: