پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۴
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اظهارنامه بدهی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس کمک کرد بسیاری از مشکلات این تیم‌ها حل شود، این به دلیل این بود که می‌خواستیم تیم‌ها به حرکت خود و حضور در آسیا ادامه دهند.

مهدی تاج پیش از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال فارس با بیان اینکه رای‌گیری هیئت فوتبال فارس نشان داد برنامه‌های، این هیات مورد تایید اعضای مجمع بوده است، اظهار داشت: بخش فوتبال  بانوان  فارس در ایران سرآمد دیگر استان‌ها است و با تعداد زیاد تیم و بازیکن در سطوح مختلف ملی و باشگاهی شرایط خیلی خوبی دارد.

تاج افزود: فارس در فوتسال  نیز فارس یکی از پایگاه‌های ایران است و حضور آقای ناظم الشریعه به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال موید این امر است.

وی ادامه داد: 9 منطقه در فوتبال ایران است که فارس می‌تواند در این منطقه درخشان باشد و با فعالیت خود استعدادهای خیلی خوبی را کشف کند.

تاج تصریح کرد: باید به سمت فوتبال خیابانی روی بیاوریم و همه تمرکزمان را روی مسابقات روی چمن نگذاریم.

وی درباره برگزاری بازی در ورزشگاه پارس گفت: ورزشگاه پارس ورزشگاهی بسیار عالی است و باید عیوب آن با راه‌اندازی به تدریج رفع شود.

تاج افزود: اظهارنامه بدهی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس کمک کرد بسیاری از مشکلات این تیم‌ها حل شود، این به دلیل این بود که می‌خواستیم تیم‌ها به حرکت خود و حضور در آسیا ادامه دهند اما به تدریج مشکلاتشان حل شود، حالا این دو تیم در جام باشگاه‌های آسیا حضور دارند و حذف نشدند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: همین نگرش نیز باید درباره ورزشگاه پارس انجام شود، ورزشگاه پارس طی بازدیدی که ما انجام دادیم مشکل خاصی ندارد و پس از حضور در تهران آن را با سازمان لیگ مطرح خواهم کرد تا مسابقات لیگ یک باز هم در آن برگزار شود.

وی با بیان اینکه در فارس نیابد به دنبال خرید امتیاز لیگ برتری باشیم و باید خودش بتواند بار دیگر امتیاز لیگ برتر را کسب کند، گفت: حیف است در ورزشگاه زیبای پارس مسابقه‌ای در لیگ برتر برگزار نشود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نیز در این مجمع با بیان اینکه 300 زمین چمن مصنوعی در تمام استان افتتاح کرده‌ایم، در شهرستان‌ها چمن مصنوعی بزرگ راه‌اندازی ‌کرده‌ایم، اظهار داشت: به دلیل مشکلات کمبود آب به این نوع چمن روی آوردیم تا فوتبال ما نیمه‌تعطیل یا تعطیل نشود.

حیدرعلی کامیاب با عنوان اینکه ترویج سخت افزاری فوتبال کمک می‌کند فوتبال توسعه یابد، افزود: ما تجهیزات خوبی در اختیار شهرستان‌ها قرار داده‌ایم، هیئت‌های فوتبال باید برای استفاده از این سخت افزارها برنامه داشته باشند.

وی با بیان اینکه فارس ایران کوچک است و باید به آن نگاه ویژه‌ای شود، گفت: مجمع هیئت فوتبال در استان فارس باید بیش از اینها انجام شود و مجمع به یک اتاق فکر تبدیل شود.

انتهای پیام/ن

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: