پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
گیتی آنلاین _ بانوی نیکوکار مبتلا به سرطان حمایت از ایتام را نذر شفای خود قرار داده و به دخترش وصیّت کرده پس از مرگش نیز راهش را ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی  آنلاین و به نقل از سایت خبری کمیته امداد، حامی سه یتیم البرزی با اشاره به اینکه دقطع کارشناسی رشته مامایی تحصیل کرده است گفت: من قبل از ابتلا به سرطان بدخیم مطب مامایی داشتم ولی تقدیر و سرنوشت موجب شد با شروع این بیماری توان کار کردن را از دست بدهم. مشکلات روحی و جسمی ناشی از بیماری و هزینه‌های سنگین شیمی‌درمانی روزگار سختی را برای من و خانواده‌ام رقم‌زده بود.
وی بابیان اینکه از گذشته دور با کمک به چند بیمار نیازمند مبتلا به اس ام آی دستگیری از محرومان را تجربه کرده است و علاقه خاصی به شرکت در امور خیر دارد افزود: با تشدید بیماری روزی با پروردگارم خلوت کردم و تصمیم گرفتم برای شفای خودم نذر کنم و حمایت از چند یتیم بر عهده بگیرم لذا با شناخت قبلی که از طرح اکرام ایتام داشتم به کمیته امداد مراجعه کردم. خانمی که مسئول این بخش بود آلبوم شناسنامه‌های ویژه ایتام را در مقابل من قرارداد و باراهنمایی او فرزندانم را انتخاب کردم.
بانوی نیکوکار از احساس شگفت‌انگیز پس از روزهای نخست پس از حمایت از ایتام گفت و ادامه داد: من دو فرزند دارم و از آن روز به بعد با اضافه شدن ایتام به زندگی‌ام حس می‌کنم پنج فرزند دارم. با ایتام خودم ملاقات می‌کنم و برخی مواقع در تماس تلفنی صدایشان را می‌شنوم و لذّت می‌برم. در شب عید و آغاز سال تحصیلی وسایل و پوشاک موردنیازشان را می‌خرم و خلاصه با آن‌ها زندگی می‌کنم. حتی برای فرزندان یتیم خودم جشن تولد می‌گیرم. گاهی با اجازه گرفتن از مادرشان بچه‌ها را به پارک می‌برم و برایشان اسباب‌بازی تهیه می‌کنم و از نگاه کردن به لبخند و ذوق آن‌ها بیماری‌ام را فراموش کرده‌ام.
وی بیان کرد: من هرماه برای چکاب پزشکی و بررسی میزان پیشرفت بیماری آزمایش می‌دهم و به پزشک مراجعه می‌کنم و به‌وضوح تأثیر این حس و حال خوب معنوی را در کنترل بیماری مشاهده می‌کنم و از خدای بزرگ سپاسگزارم که توفیق درک این لحظات خوب را به من عنایت کرده است.
حامی ایتام البرزی در پایان با اشاره به اینکه فرزندانش شاهد این ارتباط زیبای او با ایتام هستند گفت: به فرزندانم وصیّت کردم پس از مرگم حمایت از ایتام را ادامه دهند چراکه روح من با این کارشان آرام خواهد بود.
انتهای پیام
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: