پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳
گیتی آنلاین _ مدیر منطقه 2 شهرداری فردیس از اجرای جدول گذاری،زیرسازی و آسفالت در سطح منطقه 2 خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی منطقه 2 شهرداری فردیس، مهندس کیهان نریمانی مدیر منطقه 2 شهرداری فردیس اظهار داشت: خیابان گلستان 15 در جاده ملارد به متراژ 2200 مترمربع و تناژ 220 تن آسفالت شد. 

نریمانی در ادامه افزود: آسفالت معابر عمومی از مطالبات بحق مردم است که امسال این امر با دستور ویژه مهندس منوچهر غفاری شهردار فردیس محقق شده و بزودی برخی از معابر عمومی شهر باتوجه به اولویت بندی انجام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در طی روزهای آینده نیز نهضت کارهای عمرانی در سطح منطقه 2، ادامه خواهد داشت.

نریمانی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح اقدامات عمرانی پرداخت و اذعان داشت: زیرسازی خیابان های نیلوفر 58 به طول 400 متر و عرض 12 متر، خیابان بنی هاشم به طول 380 متر و عرض 10 متر انجام گردیده و بعد از اتمام عملیات زیرسازی آسفالت می شود، همچنین جدول گذاری ابتدای بلوار مپنا به طول 1000 متر در حال انجام است و این بلوار در حدود 14000 متر مربع زیرسازی صورت گرفته و بعد از اتمام کار آسفالت می شود.

وی به احداث سرویس بهداشتی 6 چشمه در پارک قائم اشاره کرد ،و گفت:  در راستای رفاه حال شهروندان احداث سرویس بهداشتیِ درنظر گرفته شده برای پارک قائم تا ظرف یک ماه آینده تکمیل می شود.

 وی افزود:  اقدامات لازم در راستای تجهیز کارگاه در ابتدای پارک وحدت توسط پیمانکار صورت گرفته است و به زودی وارد مرحله فعالیت می شود.

نریمانی در پایان به جدول گذاری ها در سطح منطقه اشاره کرد و گفت: جدول گذاری خیابان یکم شهرک وحدت به طول 1000 متر در حال انجام است، جدول گذاری خیابان هفتم غربی شهرک وحدت به طول 1500 متر به پایان رسیده و در خیابان گذر سوم(هفتم شرقی) شهرک وحدت جدول گذاری به طول 500 متر انجام شده و همزمان اکیپ لکه گیری و آسفالت، این خیابان به اتمام رسید و همچنین جدول گذاري خيابان اول وحدت نیز انجام شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: