پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
خرم آباد- رئیس امور آب شهرستان کوهدشت با بیان اینکه در خوش‌بینانه‌ترین حالت فقط ۳ تا ۴ درصد اراضی این شهرستان آبی است گفت: برای جلوگیری از افت بیشتر آب‌های زیرزمینی در کوهدشت کشت محصولات آبدوست ممنوع شود.

به گزارس گیتی آنلاین، احسان فتاپور اظهار داشت: از مجموع اراضی شهرستان کوهدشت در خوش‌بینانه‌ترین حالت فقط 3 تا 4درصدآبی بوده و برخلاف تصور غلط میزان اراضی آبی شهرستان کوهدشت 10درصد نیست.

وی با بیان اینکه افت آب‌های زیرزمینی در شهرستان کوهدشت در درازمدت رقم بسیار بالایی بوده و برای جلوگیری از افت بیشتر آب‌های زیرزمینی کشت محصولات آبدوست باید ممنوع شود، افزود: پیشنهاد ممنوعیت کشت چغندرقند، ذرت به‌همراه سیب‌زمینی و هندوانه برای جلوگیری از ورود کشاورزان مهاجر به کوهدشت داده شده که امید است با این طرح موافقت شود.

رئیس امور آب شهرستان کوهدشت عنوان کرد: اداره امور آب این شهرستان لیست چاه‌های متخلف را جهت قطع برق و یا تغییر تعرفه به اداره برق ارسال و اقدام لازم برای تعدادی از متخلفان انجام‌شده و برای بقیه نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: نصب کنتورهای هوشمند در شهرستان کوهدشت به‌سختی انجام می‌شود و برای جلوگیری از ممانعت کشاورزان نسبت به نصب آنها اداره منابع آب نیازمند همکاری سایر ادارات است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: