پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۷۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
خرم آباد- فرماندار سلسله گفت: تعهد به سرزمین خود را با خواندن حماسه‌های ملی در کودکان تقويت کنيم.

به گزارش گیتی آنلاین، دکتر شریف خسروي در بازديد از کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان شهرستان به مناسبت روز جهاني و هفته ملي کودک ضمن تبریک روز جهانی و هفته ملي كودك به همه نونهالان و كودكان به‌عنوان سرمايه‌هاي درخشان اين سرزمين، اظهار کرد: تمامي تئوری‌های مديريتي می‌گویند كه شخصيت كودك تا سن هفت‌سالگی ساخته می‌شود و لذا بايد تلاش كنيم آن‌ها را بر اساس آموزه‌های ديني و مدل‌های علمي تربيت کنيم.

وی با تأکید بر اینکه بايد با زبان کودكي با فرزندان خود ارتباط برقرار کنیم، افزود: براي تحقق اين امر لازم است كه فهم و دانسته‌های خود را در ارتباط با كودكان افزايش دهيم.

نماینده عالی دولت در شهرستان سلسله با اشاره به اینکه بايد تعهد به سرزمين خود را با خواندن حماسه‌های ملي همچون شاهنامه در کودکان تقويت كنيم، خاطرنشان كرد: شخصيت كودك با تقليد از نقش پدر و مادر و بازي با همسالان ساخته می‌شود و در اين راستا بايد كودكان با کانون‌های پرورش فكري و مربيان كاركشته آن ارتباط داشته باشند.

خسروی با اشاره به‌روز کودک و محیط‌زیست، گفت: محیط‌زیست در دست همه ما امانت است و لازم است اهميت حفظ آن را به کودكان آموخت چراکه محیط‌زیست ارثیه‌ای براي نسل‌های آينده است و بايد از آن به‌درستی حفاظت و حراست كرد.

بازدید از ایستگاه نقاشی با عنوان مهرباني با حيوانات و ايستگاه ادبي با موضوع محیط‌زیست و حضور در جمع صميمي کودکان و نوجوانان از ديگر برنامه‌های فرماندار سلسله بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: