پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳
با حضور علیرضا سهرابی
رییس هیات فوتبال استان بوشهر: ارائه آموزش های نظری و عملی به داوران فوتبال و فوتسال به خصوص برای بانوان از اهمیت زیادی برخوردار است .

به همت هیات فوتبال وکمیته دواران فوتسال استان بوشهر، یک دوره کلاس آموزش دانش افزایی داوری فوتسال با حضور حدود 36 داور خانم و آقا از سراسر استان در  شهر بوشهر و به میزبانی هیات فوتبال  استان برگزارگردید.          
 در این دوره که از تاریخ بیستم مهر ماه به مدت 2 روز برگزار گردید داوران استان در دو نوبت فشرده صبح و عصر در کلاسهای تۓوری و عملی زیر نظر علیرضا سهرابی از مدرسان ممتاز بین المللی و عضو کمیته داوران کشور با قوانین 17 گانه داوری فوتسال بیشتر آشنا شدند.        
  همچنین در این کلاس آموزشی، داوران با قوانین جدید داوری در این رشته  که زیر نظر علیرضا سهرابی انجام گرفت نیز آشنا و با ارتقا  دانش خود در این دوره،  آماده ی  قضاوت در میدان مسابقات شدند.          .       

  رییس هیات فوتبال استان بوشهر پیش از شروع کلاس در جمع داوران گفت:  ارائه آموزش های نظری و عملی به داوران فوتبال و فوتسال به خصوص برای بانوان از اهمیت زیادی برخوردار است .
محمد نجفی افزود: برای قضاوت درست داوران در برگزاری مسابقات فوتسال به افرد مجرب و آشنا به آخرین قوانین علم داوری نیاز است که دوره های دانش افزایی برگزار می شود . 
              

   به گزارش خبرگزاری گیتی آنلاین؛ علیرضا سهرابی مدرس بین المللی کمیته داوران پس از پایان دوره در جمع خبرنگاران اول از همه ضمن تشکر و قدردانی از هیات فوتبال استان و شخص آقای محمد نجفی و دکتر ارشادی و دکتر هاشمی که زحمات فراوانی کشیدند تا این کلاس آموزشی برگزار شود در مورد این دوره آموزشی گفت: سطح کلاس  هم به نسبط کمیتی و هم کیفیتی نسبت به سال گذشته خیلی بهتر بود و تعدا شرکت کنندگان قابل توجهی در کلاس شرکت داشتند که نشان از علاقمندی این داوران جوان به دانش افزایی خود دارند.      
  سهرابی در مورد توسعه ی داوری فوتسال افزود: استان بوشهر در سطح توسعه ی داوری با وجود افرادی همچون محمد نجفی اقای ارشادی و خانم هاشمی تلاشهای بسیار زیادی انجام پذیرفته شده  که الان شاهد آن هستیم که از این استان داوران خوبی هم آقا هم خانم در سطح لیگ برتر در حال قضاوت هستند.       
  ایشان در مورد سطح آمادگی بدنی داوران گفت : سطح آمادگی بدنی و معلومات داوران در این دوره بسیار خوب بود و این امر به خاطرزحمات مسۓولین  کمیته داوران فوتسال میباشد زیرا این افراد چون خود در کلاسهای فیتنس شرکت کرده اند از این لحاظ با داوران این استان از لحاظ بدنی و آمادگی جسمانی خوب کار کرده شده.

در پایان دوره گواهینامه شرکت در کلاس پس از ازمون عملی و کتبی به شرکت کنندگان اعطا گردید.   

 خبرنگار ؛ کریم زنگنه نژاد.
نویسنده:کریم زنگنه نژاد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: