پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۰۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان:
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان گفت: تمام تمهیدات لازم برای پذیرایی مطلوب از زوار پاکستانی پیش بینی شده به طوری که مردم این استان آماده پذیرایی از حدود 70 هزار زائر اربعین حسینی هستند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- رضا بختیاری اظهار داشت: ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان در زمینه ارائه پنج خدمت حمل و نقل، فرهنگی، اسکان، اطعام و بهداشت و درمان به زائران پاکستانی فعالیت می کند.
وی افزود: تاکنون هزار و 200 نفر در سایت ستاد مردمی اربعین این استان برای خدمات رسانی به زائران پاکستانی نام نویسی کرده اند که 700 نفر آنان در اولویت بکارگیری هستند.
وی با بیان اینکه فعالیت این ستاد از 21 مهر تا هفتم آبانماه ادامه دارد گفت: امسال علاوه بر میرجاوه سه مکان در زاهدان برای پذیرایی و ارائه خدمات به زائران پاکستانی پیش بینی شده است.
بختیاری با بیان اینکه سال گذشته 700 اتوبوس مورد استفاده زائران پاکستانی قرار گرفت اظهار داشت: خدمات بهداشت و درمان به عنوان یک بخش مهم از خدمات رسانی به زوار مورد توجه این ستاد است به طوری که در زاهدان و میرجاوه این خدمات به طور رایگان ارائه خواهد شد.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان گفت: نخستین کاروان زائران پاکستانی اربعین امروز در قالب 300 نفره وارد این استان می شوند و مورد استقبال ستاد مردمی قرار می گیرند./ ایرنا


نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: