پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
مدیرکل بیمه سلامت البرز با بیان اینکه در سال ۹۶ بدهی ما ۸۵ میلیارد تومان بود که ۵۳ میلیارد آن بدهی به دانشگاه است، گفت: در البرز یک هزار و ۲۰۰ مرکز طرف قرارداد با بیمه سلامت وجود دارد.

1200 مرکز طرف قرارداد با بیمه سلامت در استان البرز فعالیت می‌کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، سعید جوانشیر امروز در نشست خبری که به مناسبت  هفته سلامت در سالن جلسات بیمه سلامت برگزار شد، اظهار داشت: در  سال گذشته بالغ بر 250 میلیارد تومان هزینه درمان بیمه سلامت بوده است.

وی با بیان اینکه 540 هزار بیمه شده سلامت تحت پوشش این خدمات هستند، افزود: عمده خدمات این نهاد به بیماران خاص، صعب‌العلاج و دیالیزی است که  این افراد در اولویت‌های  اول ما هستند و‌ خدمات را به صورت رایگان دریافت می‌کنند.

مدیرکل بیمه سلامت استان البرز با اشاره به اینکه 20 قلم دارو از لیست بیمه حذف شده است، گفت: براساس دستورات شورای عالی بیمه داروهایی مانند استامینوفن که ضروری به حساب نمی‌آیند از لیست بیمه حذف و به صورت آزاد حساب می‌شوند و هزینه آنها به داروهای مهمتر برای بیماری‌های صعب‌العلاج اختصاص می‌یابد.

جوانشیر با بیان اینکه البرز استان صنعتی بوده و تنها استانی است که جمعیت روستایی پایینی دارد، عنوان کرد: 280 هزار نفر از قبل تحت پوشش بیمه سلامت بودند که با  روی کار آمدن بیمه همگانی سلامت 350 هزار نفر دیگر به این تعداد اضافه شدند.

مدیرکل بیمه سلامت البرز با اشاره به اینکه در سال 96 بدهی ما 85 میلیارد تومان بود که 53 میلیارد آن بدهی به دانشگاه است و سیاست ما این است که در سال جاری بیشتر این بدهی‌ها را بپردازیم، تصریح کرد: در البرز  یک هزار و 200 مرکز طرف قرارداد با بیمه سلامت وجود دارد که خدمات زیادی می‌دهند. 

نویسنده:مهیا حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: