پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۸۲۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
نماینده همدان و فامنین؛
تصفیه خانه های فاضلاب شهرها و روستاهای همدان و فامنین، احداث سالن ورزشی و هنرستان بنیاد برکت در حصار شهید مطهری، احداث مدرسه 12 کلاسه بنیادبرکت، احداث جاده در کمربندی شهر و اتصال به بلوار آیت الله نجفی از نمونه کارهایی است که با اجرای برنامه کلانشهر همدان انجام شده است.

به گزارش گیتی آنلاین، حاجی بابایی در جمع اهالی شهرک ولیعصر،حصار مطهری و کردهای منطقه، درباره مسائل ومشکلات مردم این مناطق گفت: اجرای برنامه کلانشهر همدان راهگشای حل مشکلات است.

نماینده مردم همدان ادامه داد: ساماندهی تاسیسات  فاضلاب شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه در دستور کار فعالیت های عمرانی همدان  قرار گرفت.

نماینده مردم همدان گفت: نمونه ای از این پروژه های ساماندهی تاسیسات فاضلاب در شهرک ولیعصر، حصار مطهری، محله موسوم به کردهای منطقه است که با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیون تومان در دست اجراست.

وی بیان داشت: توجه به توانمندسازی مناطق  همدان در تمام دوره های حضور در مسئولیت های  دستگاه قانونگذاری و دولت در اولویت برنامه های من بوده است.

نماینده مردم همدان گفت: احداث سالن ورزشی منطقه  و هنرستان بنیاد برکت در حصار شهید مطهری که عملیات اجرایی هر دو پروژه سال ۱۳۸۹ آغاز و در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسید از جمله این پروژه هاست.

وی تاکید کرد: در حال حاضر نیز مدرسه ۱۲ کلاسه بنیاد برکت که در ۲۰ شهریور سال جاری کلنگ زنی شد، از پروژه های توانمند سازی منطقه است که پیگیر هستیم هرچه سریع تر به بهره برداری برسد.

حاجی بابایی گفت: در راستای خروج منطقه از بن بست، اتصال به بلوار آیت الله نجفی و درنتیجه کمربندی شهر در دستور کار قرار دارد.

وی تاکید کرد: انشعابات ضروری خانوارهای منطقه که در سال گذشته آغازکردیم،به جد پیگیری شد و درحال حاضر غالب خانواده هایی  که درگیر این مساله بودند،صاحب انشعاب آب وبرق وگاز شده اند.

نماینده مردم همدان در تبیین این موضوع گفت: سال گذشته به دنبال حضور و گفتگو با اهالی متوجه شدیم قریب ۳۰۰۰ خانواده در مناطق توانمند سازی همدان و فامنین فاقد انشعابات اصلی هستند که با تصویب قانون در مجلس راه را بر بهانه گیری‌های برخی از افرادی که در خدمت رسانی تعلل می کردند، بستیم.

وی تاکید کرد: با هماهنگی مدیران استانی و شهرستانی بحمدالله واگذاری انشعابات در مناطق توانمند سازی در مراحل پایانی است،

حاجی بابایی تاکید کرد: برنامه جامع کلانشهر همدان، راهکار اجرایی وعملیاتی است که بی شک در ارتقاء موقعیت اجتماعی واقتصادی همدان نقش آفرین خواهد بود و می تواندمنجر به حل بسیاری از مشکلات ومعضلات کنونی شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: