پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۸۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت استان البرز گفت: در مجتمع صنفی- صنعتی شیخ‌آباد امکان ایجاد حداقل ۷۰۰۰ شغل وجود دارد.

امکان ایجاد حداقل 7000 فرصت شغلی در مجتمع صنفی ـ صنعتی شیخ‌آباد استان البرز

جهانگیر شاهمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار گیتی آنلاین با بیان اینکه مشکلات مجتمع صنفی- صنعتی شیخ آباد در دوره جدید مدیریت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در کمیسیون نظارت این استان مطرح شد، اظهار داشت: در مجتمع صنفی- صنعتی شیخ‌آباد امکان ایجاد حداقل 7000 شغل وجود دارد.

رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه  پروژه ایجاد این مجتمع از سال 81 شروع شده و تا سال 97 مشکلات آن همچنان وجود داشت که در سال جاری  گروههای کارشناسی تشکیل شد و رفع مشکلات به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت، بیان کرد: برای رفع مشکلات مجتمع صنفی- صنعتی شیخ آباد بصورت هفتگی جلسات متعددی برگزار شد.

وی با بیان اینکه قرارداد شرکت گاز  آماده است و در این باره مشکلی نیست،عنوان کرد: برق سه مگاواتی به این مجتمع واگذار شده و حدود 500 کارگاه فعال می‌شود.

رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت استان البرز  با بیان اینکه بخش دولتی 2 ماه است که در راستای رفع مشکلات مجتمع صنفی- صنعتی شیخ‌آباد مداوم فعالیت می‌کند اما لازم است که خود مجموعه نیز در این باره فعالیت خود را افزایش دهد،گفت:بحث آب مجتمع صنفی- صنعتی شیخ آباد را همچنان پیگیر هستیم که با مساعدت استاندار البرز  حل خواهد شد.

شاهمرادی با بیان اینکه استان البرز یک استان صنعتی بزرگ است که 45 درصد اشتغال در آن مبتنی بر صنعت است و این نشان می‌دهد که صنعت کار خود را به خوبی در استان انجام می‌دهد، افزود:  اما خدمات نیز باید گستره فعالیت خود را افزایش دهد، مجموعه‌ای چون شیخ آباد می‌تواند چرخ صنعت را نیز به حرکت وادارد.

 وی با بیان اینکه دولت در مجتمع صنفی- صنعتی شیخ آباد کلیه تعهدات خود را انجام داده است, اظهار داشت:   بخش خصوصی نیز باید منسجم، متحد و پیگیرانه در کنار یکدیگر جهت رفع دیگر مشکلات مجتمع صنفی- صنعتی شیخ آباد تلاش کند.

نویسنده:مهیا حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: