پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۱۸۴۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۱
حاجی بابایی:
عده ای برای ایجاد نارضایتی در کشور تلاش می کنند


به گزارش گیتی آنلاین، حاجی بابایی در جمع خبرنگاران گفت: آمریکا ما را تهدید و تحریم اقتصادی کرده است، اما گرانی و اوضاع اقتصادی حاصل سوء مدیریت  و گاهی همراهی برخی با آمریکاست.

وی در تبیین این موضوع گفت: هر زمان آمریکا اراده می کند ما را تحریم کند،عده ای عوامل داخلی آنها برای ایجاد نارضایتی در کشور تلاش می کنند. اینها زمینه سازی می کنند که کشور و نظام در برابر آمریکا ناگزیر کوتاه بیاید.

نماینده همدان با طرح این پرسش که آیا شما فکر می کنید کسانی که برای تصویب FATF وCFT تلاش می کنند، معنای آن را نمی دانند؟گفت: CFT یعنی اگر این قانون مصوب شود، آمریکا در بانکها سیستمی نصب می کند که هر ایرانی هر گردش مالی داشته باشد، به راحتی بتواند به آن دسترسی پیدا کند؛ اما همین افراد در برابر شفافیت حقوق ومزایای مدیران در داخل کشور محکم ایستاده‌اند.

وی با طرح این پرسش که یعنی ترامپ محرم است و مردم نامحرم هستند؟ تصریح کرد: این عده ناراحت هستند و به اربعین و شهادت شهید حججی ها معترض هستند. تلاش خود را در جهت تصویب واجرایFATF متمرکز می کنند، که شهید حججی ها نتوانند در سوریه حضور یابند واز امنیت کشور دفاع کنند و این موضوعی است که نمی توانند به صراحت بگویند.

حاجی بابایی گفت: این عده می خواهند، در برابر آیات صریح قرآن مبنی بر دفاع از مظلوم بایستند،

وی تاکید کرد: کدهای بندهایی از CFT قبلا به آمریکا داده شده بود،که در چند ماه اخیر این همه نا به سامانی قیمت ارز را داشتیم، اجازه ورود ارز و دلار را به کشور نمی دادند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: قسمتی از مشکلات در دورن خود ماست. کد افرادی که دلار را وارد کشور می کردند را به دشمنان داده اند، اینها به جای اعتماد و  توکل به خدا به آمریکا اعتماد کردند.

وی گفت: وزیر خارجه برخلاف عده ای که ادعا می کردند با تصویبCFT, دلار و ارز سقوط می کند، در صحن مجلس اعلام کرد،من نمی توانم تضمین کنم که با تصویب این قانون، دلار وارز ارزان می شود یا آمریکا به تعهدات خود عمل خواهد کرد،اما  این عده کاسه داغ تر از آش شده‌اند.

نماینده همدان گفت: این انقلاب حاصل خون شهیدان است، هر چه که مربوط به کربلا و عاشورا و ارزشهاست شکست نخورده است. مشکل آنجایی است که عاشورایی نیست، آنجا که از شهدا و سیاستهای رهبری نشانی نیست و فردی ۲ هزار میلیارد تومانی مسئول شده است، مشکل آفرین است. این افراد تحلیل دقیق افراد دلسوز را قبول نمی کنند وسعی در القای ناامیدی دارند.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: گاهی اوقات می گویند شما نماینده هستید کاری بکنید، در پاسخ  گفت: هر نماینده یک رای دارد،اما همیشه گفتنی ها را گفته ام و سعی کرده ام ،همکاران را همراه کنم، بارها در مجلس تاکید کرده ام، مردم  از مجلس و دولت و قوه قَضاییه، راضی نیستند. مردم نسبت به هر سه این ها رضایت ندارند.وی افزود، در جمهوری اسلامی ایران کسی که مسئول می شود، ظلم به مردم است اگر دنبال کار اقتصادی باشد، زیرا نباید با رانت حق مردم را تضییع کرد،

حاجی بابایی در تبیین این موضوع گفت، نمی شود  که یک پای مسئول این مملکت در شرکت خصوصی باشد وپای دیگرش در مجلس و دولت  باشد، کسی که انتخاب کرده است،مسئول باشد، باید مانند مردم زندگی کند، باید امتیاز ویژه ای نداشته باشد که بتواند به موقع حرف بزند و به نابسامانی 
وی گفت، جنگ امروز از جنگ هشت سال دفاع مقدس سخت تر است، مانند صحنه عاشورا،  امام حسین  را به شهادت رساندند، پیامبر را سنگ زدند تا خسته شوند و رها کنند،اما ارزشمندی هدف پایداری آنها را با همه مشکلات چندین برابر بیشتر کرد.

حاجی بابایی تاکید کرد، تلاش برای مردم علیرغم همه مشکلات موجود به انسان در نزد خدا شرف و بزرگی عطا می کند.

وی در پایان افزود،با اراده خداوند و حضور دوستداران وعاشقان اهل بیت امسال اربعین بیشتر از هر سال جلوه گر حضور مردم خواهد بود و هیچ توطئه ای در مقابل مردم واراده آنها نمی تواند خللی ایجاد کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: