پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۴۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک بیش از 108 خانه ورزش روستایی در سیستان و بلوچستان تجهیز شده است و همزمان با هفته تربیت بدنی 45 خانه روستایی دیگر نیز با اعتبار هر خانه بیش از 40 میلیون ریال به بهره برداری می رسند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین-ادهم کرد زابلی اظهار داشت: این طرح های ورزشی با اعتبار بین 272 تا 500 میلیون تومان در شهرستان های زابل، سرباز، ایرانشهر، قصرقند، مهرستان و خاش به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: با افتتاح این طرح ها افزون بر سه هزار نفر از جمعیت روستاهای این شهرستان ها از فضای استاندار ورزشی بهره مند شدند.
وی ادامه داد: همچنین همزمان با هفته تربیت بدنی عملیات ساخت 2سرسرای ورزشی در شهرستان های مهرستان و قصرقند آغاز شد.
وی بیان کرد: 270 ویژه برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سیستان و بلوچستان درحال اجراست که غبارروبی و عطر افشانی قبور شهدا، تجلیل از ورزشکاران مدال آور، برپایی رقابت ها، همایش های مختلف و افتتاح طرح های ورزشی از مهمترین این برنامه هاست.
وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ورزش سیستان و بلوچستان گفت: تعداد اماکن ورزش استان قبل از انقلاب 12 مورد بود که هم اینک به 318 مورد افزایش یافته است.
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان افزود: همچنین 101 طرح نیمه تمام ورزشی در این استان وجود دارد که در صورت اتمام سبب افزایش سرانه فضای ورزشی این نقطه از ایران اسلامی از 44 سانتی متر کنونی به 55 سانتی متر می شود./ ایرنا

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: