پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۸۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
علی عسگری رسیدگی کند؛
سازمان صدا و سیما به فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما و قم اعلام کرده است که استخدام ندارد، درحالی که کمبود نیروهای خود را از دانشگاه های دیگر تامین می کند.

به گزارش گیتی آنلاین فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما که بورسیه این دانشگاه محسوب می شوند و تعهد خدمت داده اند دچار سردرگمی و بلاتکلیفی هستند. 
طبق گزارش های رسیده صدا وسیما اعلام کرده است که در سال جاری استخدام نخواهد داشت. این در حالی است که فارغ التحصیلان صدا وسیما بورسیه هستند و تعهد خدمت داده اند. 
فارغ التحصیلان معترض اعلام می کنند با افزایش موانع، بوروکراسی و کندی کار در فرایند امتیازبندی و تعیین مرکز فارغ التحصیلان تا صدور حکم استخدام مواجه هستند. 
تشکیل نامنظم جلسات جایابی، بوروکراسی و معطل شدن بسیار فارغ التحصیلان در مراحل امتیازبندی، تعیین مرکز، ایجاد کمیته های تخصصی، گزینش و حراست و .... موجب شده است این فرآیند ماه ها و حتی قریب به یک سال طول بکشد. 
این در حالی است که سازمان صدا و سیما با توجه به کمبود نیرو، اقدام به جذب نیرو از سایر دانشگاه ها کرده اند. 
این فارغ التحصیلان اعلام می دارند که در جلسات تعیین مرکز به تخصص آنها توجه نمی شود و بعضی افراد متخصص در عناوین شغلی نامرتبط و در مراکز دور از محل زندگی تعیین مرکز می شوند. 
خواسته آنها این است که برای رفع مشکلات موجود و تسریع در فرایند استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما و قم ، دستورات لازم توسط رئیس صدا و سیما صادر شود و با توجه به اجرای نظام امتیازبندی و ارائه کارنامه جامع برای این افراد و موانع ایجاد شده در طول ماه های گذشته از جمله کمیته تخصصی را صادر کند. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: