پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۴۶۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۸
سردار " احمد نوریان":
سخنگوی نیروی انتظامی از اطلاع رسانی هشدارهای انتظامی، اجتماعی و ترافیکی به زائران مراسم اربعین حسینی(ع) از طریق سامانه پیامکی خبر داد.


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس ایران، سردار " احمد نوریان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین در تشریح این خبر، اظهارداشت: در راستای اطلاع رسانی و اقدام پیشگیرانه از حوادث و خطرات احتمالی پیش روی زائران مراسم اربعین حسینی(ع) و برابر هماهنگی های صورت گرفته با اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به صورت هدفمند، پیام های کوتاه انتظامی، اجتماعی و ترافیکی با هماهنگی شرکت توسعه و پژوهش ناجی با سرشماره 11011011040 ارسال شد.

وی ادامه داد: تاکنون دو پیام کوتاه با محتوای "زائران گرامی، خروج از کلیه مبادی مرزی، صرفا با در دست داشتن اصل گذرنامه و روادید معتبر امکان پذیر است" و "زائر عزیز، همراه داشتن هرگونه دارو یا ترکیبات مخدر و روانگردان در کشور عراق ممنوع بوده و با حاملین آن برخورد می شود" برای یک میلیون و 500 هزار نفر از زائران ارسال شده است.

معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا در خاتمه گفت: ارسال این پیامک ها کماکان تا پایان مأموریت پلیس در اربعین امسال ادامه خواهد داشت.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: