پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
افتخاری دیگر برای هیئت بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه :
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور با لوازم و بدون لوازم ( کلاسیک ) به میزبانی تهران برگزار شد که در این رقابت ها تیم گلادیاتور نماینده شایسته کرمانشاه در تمامی رده های سنی مقام نخست را کسب نمود.

مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور با لوازم و بدون لوازم ( کلاسیک ) به میزبانی تهران برگزار شد که در این رقابت ها تیم گلادیاتور نماینده شایسته کرمانشاه در تمامی رده های سنی مقام نخست را کسب نمود.

به گزارش خبرنگار ورزشی گیتی آنلاین ، مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ کلاسیک کشور به همت اتحادیه پر افتخار پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران IPF در روزهای 25 تا 27 مهرماه 97 به میزبانی تهران و در باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان برگزار شد که در این رقابت ها 116 نفر در قالب 11 تیم از سراسر کشور حضور داشتند .

در روز نخست این رقابت ها کنگره فنی مسابقات در سالن همایش های باشگاه پیکان برگزار شد و مسابقات در روزهای 26 و 27 مهرماه با حضور برترین پاورلیفتینگ کاران کشور ادامه پیدا کرد .

مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور به دلیل داشتن شرط رکورد و حضور تعداد زیادی از قهرمانان رقابت های جهانی و آسیایی در سطح بسیار بالایی انجام گرفت .

در این مسابقات تیم کامل و منسجم " گلادیاتور " به سرمربیگری استاد جواد جوادی فر از قهرمانان بنام جهان ، آسیا و ایران ، داور بین المللی ، رئیس کمیته مربیان اتحادیه پاورلیفتینگ ایران IPF و رئیس کمیته پاورلیفتینگ هیأت پرورش اندام کرمانشاه ، به نمایندگی از استان کرمانشاه در این رقابت ها حضور داشت که توانست با اقتدار در تمامی رده های سنی ( نوجوانان – جوانان و بزرگسالان ) به مقام قهرمانی دست پیدا کند و بار دیگر برای استان کرمانشاه افتخار آفرینی کنند .

نفرات و مقام های کسب شده توسط ورزشکاران کرمانشاهی بدین شرح است :

- امیر حسین جوادی فر ( فرزند استاد جواد جوادی فر ) - وزن 53 کیلوگرم – مقام سوم

- کیان رحمتی – وزن 74 کیلوگرم ( با لوازم ) – مقام اول

- پدرام کرم سیما – وزن 74 کیلوگرم ( بدون لوازم ) مقام اول

- فرشاد مومنه – وزن 120+ کیلوگرم – مقام اول

شایان ذکر است " بهرام دارستانی" و " محمد نادری " از کرمانشاه بعنوان داور در این رقابت ها حضور داشتند که بهرام دارستانی با وجود اینکه نخستین سابقه داوری در این سطح از مسابقات را بر عهده داشت اما یا تأیید استاد جوادی فر داوری خوب و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت که نشان از تسلط و دانش کامل داوران جوان کرمانشاهی دارد .


نویسنده:سیدمحمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: