پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
گیتی آنلاین- علی اکبر کریمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حاشیه های این روزهای برنامه پر مخاطب نود و با تاکید بر حفظ سرمایه های اجتماعی و رسانه ای کشور گفت: حذف چهره های مردمی و مدافعان حقوق جوانان از قاب تلویزیون کار پسندیده ای نیست.

علی اکبر کریمی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پیشامد گفت : برنامه تلویزیونی ۹۰ پس از سالها مبارزه با باندهای زر،زور و تزویر نباید تضعیف شود و این اتفاق اصلا به صلاح جامعه ورزش نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: به نظر میرسد اگر اختلاف نظر و اختلاف سلیقه ای وجود دارد فارغ از حقانیت وصحت و سقم دیدگاهها و سلایق هریک از طرفین باید در همان اتاقهای محل کار و استودیوهای سیما حل شود،نه اینکه با کشاندن این موارد به بدنه جامعه،هم در تضعیف این برنامه پر مخاطب قدم برداریم و هم اینکه جامعه #حق_جو را از #حق_گویی نا امید نماییم.

این عضو فراکسیون ورزش در ادامه با مخاطب قرار دادن مدیران صداوسیما گفت: لازم است مدیران رسانه ملی بدانند، در تمام دنیا با اعتبار بخشیدن به نخبگان و چهره های حرفه ای و کاردان ،رسانه ها در نزد افکار عمومی قدرتمندتر جلوه می نمایند و باید با در نظر گرفتن انتظارات افکار عمومی و بخصوص مخاطبین جوان این برنامه با قضاوتی عادلانه و پدرانه بین طرفین این ماجرا شرایط را برای ادامه فعالیت آن فراهم نمایند‌.

کریمی تصریح کرد: دیکته نانوشته غلط ندارد و هر برنامه شاید در طول فعالیت خود دچار اشتباهاتی شود اما به اذعان افراد حقیقت جو در فوتبال، اقدامات نود در ۱۹ سال گذشته بیشترین خدمات را به جامعه فوتبال کشور ارائه داده ،که البته فهرست کردن تمام ِ آنها فرصتی دوچندان می طلبد.
وی افزود: جوانان و فوتبال دوستان واقعی از اتفاقات دو هفته گذشته نگران هستند و کارشناسان دلسوز در رسانه این نوع برخورد را با یک چهره شناخته شده رسانه ای و البته دانشگاهی، بنوعی خود زنی میدانند.

عضو فراکسیون ورزش در ادامه گفت : برنامه نود چشم تیزبین و حنجره ی حقیقت گویِ فوتبال کشور است و به نظر می رسد شخص ِ رئیس سازمان صداوسیما که همواره مدافع حقوق جوانان بوده است ، می تواند با ورود به مجادله ی رئیس محترم شبکه۳و تهیه کننده این برنامه، اجازه ندهند،سرمایه های ارزشمند رسانه بابرخوردهای قهرآمیز و ناپخته دچار دلسردی جوانان کشور از رسانه ملی شوند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: