پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۵۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۶
اکبر حیدری:
گیتی آنلاین _ اکبر حیدری با اشاره به نزدیک شدن به سالروز اربعین حسینی و برپایی مراسم پیاده روی گفت: پیاده روی اربعین بزرگترین اجتماع بشری دنیا به شمار می رود که عظمت این اتفاق بزرگ نشانه قدرت جذب امام حسین(ع) و واقعه عاشورا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین و به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات _   مدیر عامل خانه مطبوعات با تاکید بر استقبال جهانی از پیاده روی اربعین افزود: با برپایی مراسم پیاده روی طی سال های گذشته شاهد مخابره اتفاقات و صحنه های بی نظیر از خبرنگاران سراسر جهان بوده ایم، مواردی همچون حضور یک پزشک کانادایی به همراه خانواده در مراسم پیاده روی و استقبال شیعیان عراقی از زائرین کربلا.

حیدری در ادامه به نقش خبرنگاران در بازتاب شکوه پیاده روی اربعین در سراسر جهان اشاره کرد و اظهار داشت: شکوه و عظمت پیاده روی سالروز اربعین بر هیچ کس پوشیده نیست اما در این میان از نقش موثر خبرنگاران که همواره برای مخابره حقایق تلاش می کنند نمی توان چشم پوشی کرد، با حضور خبرنگاران بزرگی و جلال مراسم پیاده روی اربعین به نظر جهانیان رسیده است.

حیدری به حضور افراد غیر مسلمان در راهپیمایی اربعین اشاره کرد و گفت: شرکت افرادی با ادیان مختلف در راهپیمایی اربعین نشانه تاثیر شخصیت امام حسین(ع) در میان مردم جهان است که سبب شده افراد بسیاری به دین مبین اسلام روی بیاورند.

حیدری در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با توجه به تفاهم نامه میان خانه مطبوعات و سازمان عتبات و عالیات استان البرز تعدادی از خبرنگاران به سفر زیارتی کربلای معلی مشرف شوند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: