پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۵۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت:
سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت گفت:در سال جاری بیش از 43 هزار بازرسی از واحدهای صنفی زاهدان انجام شده است.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین-سرپرست معاونت بازرسی سازمان صنعت و معدن استان در جلسه ستاد تنظیم بازار زاهدان گفت: هدف از برگزاری جلسه کارگروه تنظیم بازار در شهرستان زاهدان پایش و کنترل وضعیت بازار است و طی این جلسه نوسانات قیمت برخی از کالاها مشخص شد و با حضور مدیران و دستگاه متولی مانند جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، پشتیبانی امور دام استان، شرکت تعاون روستایی و برخی دیگر دستگاه هایی که تامین کننده کالای اساسی هستند تصمیماتی اتخاذ شد

وی افزود: کالای اساسی مورد نیاز بازار به صورت مستمر توسط فروشگاه های زنجیره توزیع می شود و مردم می توانند از طریق فروشندگان عمده،فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی ها کالاهای مورد نیازشان را تامین کنند.

سلطان زاده گفت: موانع و مشکلاتی در برخی حوزه ها بود که در این جلسه تاکید شد دستگاه های اجرایی متولی نسبت به برطرف کردن این مشکلات اقدام کنند .

وی تاکید کرد: در حوزه نظارت نیز بیش از 1700 گزارش مردمی توسط ستادهای خبری مرکز استان در هفت ماه اول سال دریافت شده که نیمی از این گزارشات تخلف، منجر به تشکیل پرونده برای خاطیان در شعب تعزیرات حکومتی شده است .

وی گفت: در 7 ماهه اول سال جاری بیش از 43 هزار بازدید از مراکز صنفی در شهر زاهدان انجام شده است که بیش از 1900 متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی استان معرفی شده اند .

نویسنده:ف
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: