پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۵۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
گیتی آنلاین - جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی مرکز استان البرز عصر امروز در سالن کنفرانس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین و به نقل از  روابط عمومی  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز _ دکتر جهانگیر شاهمرادی پس از برگزاری این جلسه در گفتگو با خبرنگاران گفت: این جلسه که نهمین جلسه در سال 97 بود با حضور اکثریت اعضا با دستور جلسه مشخص، برگزار شد و رسمیت یافت.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز درباره کمیسیون نظارت بیان داشت: بر اساس قانون نظام صنفی، کمیسیون نظارت در شهرستان‌های هر استان تشکیل می‌شود. این کمیسیون بالاترین مرجع رسیدگی به امور اصناف در هر شهرستان است که جلسات آن با حضور هفت نفر از اعضا رسمیت یافته و تصمیمات با رای اکثریت حاضران معتبر خواهد بود.

 بنا به گفته دکتر شاهمرادی، مصوبات کمیسیون نظارت باید دقیقا مطابق با قوانین بالادستی باشد که در صورت عدم رعایت این مهم، مصوبه مذکور ملغی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون نظارت تنها رویکرد نظارتی دارد یا وظایف دیگری نیز بر آن مترتب است؛ تصریح کرد: ما در کمیسیون نظارت علاوه بر رسیدگی به شکایات و بررسی تخلفات، تمام سعی خود را به این سمت و سوی معطوف نموده ایم که تا حد ممکن مشکلات اصناف را حل کرده، روندها را تسهیل نموده و فرآیندها را اصلاح نماییم چرا که هدف اصلی ما در استان البرز، بهبود فضای کسب و کار و تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: