پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۱۸۶۰۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
رییس کمیته مجوز صدور حرفه ای فدراسیون فوتبال گفت: در حال حاضر فقط هفت باشگاه فوتبال دارای مجوز حرفه ای بوده و دو باشگاه دارای مجوز ملی به صورت مشروط هستند.
به گزارش گیتی آنلاین سهیل مهدی ، رییس کمیته مجوز صدرور حرفه ای فدراسیون با حضور در استودیوی اخبار ورزشی شبکه سه گفت: براساس مدارک ارسالی و تایید آن تنها باشگاه های پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن اصفهان، سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، پیکان ، سایپا توانستند مجوز حرفه ای را از کنفدراسیون آسیا دریافت کنند و برای تسهیل حضور تیم ها در لیگ برتر با استاندارد های کمتر مجوز ملی طراحی شده که دو تاکنون فقط دو باشگاه صنعت نفت آبادان و ماشین سازی تبریز آن ها به صورت مشروط موفق  اخذ این مدرک شده اند .
وی افزود: ارایه مدرک و بارگذاری آن در تارنمای مجوز حرفه ای به تنهایی کافی نبوده و این مدارک مورد راستی آزمایی قرار می گیرد که در صورت وجود مغایرت باشگاههای متخلف دچار جرایم سنگینی خواهند شد.
مهدی در ایرادات وارده بر ورزشگاه آزادی جهت برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: با توجه اهمیت برگزاری این مسابقه ، ورزشگاه آزادی استانداردهای لازم را جهت برگزاری فینال قهرمانان آسیا به خاطر حضور مهمانان و شرایط ویژه ندازد که به طور قطع همت فدراسیون و وزارت ورزش  ، ورزشگاه برای بازی پرسپولیس و کاشیما به شرایط استاندارد خواهد رسیدنویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: