پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۶۳۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
ترقی:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: دوم خرداد و جریان اصلاحات دنبال جدایی مرجعیت از نظام است تا بتواند منافع خود را تأمین کند.

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره چهره حق به جانب و دفاع اصلاح‌طلبان از یک مرجع تقلید اظهار داشت: این جریان به هیچ وجه به اصل مرجعیت اهمیتی نداده و امروز با این اقدام خود نشان دادند که حاضرند آبروی مرجعیت را به خاطر منافع خود خرج کنند.

وی با اشاره به سابقه و عملکرد گذشته اصلاح طلبان ازجمله اظهارات هاشم آقاجری مبنی بر میمون خواندن مقلدان مراجع تقلید و اتهام به آیت‌الله مکارم شیرازی از سوی محمود صادقی گفت: اینها هیچ ارزشی برای مرجعیت قائل نیستند. آنها امروز نمی‌توانند مدافع علمای حوزه باشند. حتی نمی‌توانند مدافع امام نیز باشند.

به گزارش فارس، اشاره حمیدرضا ترقی به مصاحبه ناصر قوامی نماینده مجلس ششم با فارس است که وی در این مصاحبه تصریح دارد که صحبت‌های امام وحی مُنزل نیست.

ترقی معتقد است که دوم خرداد و جریان اصلاحات به دنبال جدایی مرجعیت از نظام است تا از این طریق بتواند منافع خود را دنبال کند. به عبارتی حمایت علما و مراجع تقلید را از نظام بردارند تا هر اقدامی که علیه نظام صورت دادند قابل توجیه باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی از مسئولان امنیتی خواست که پشت پرده دیدار آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی با برخی اصلاح‌طلبان را دنبال کند؛ چرا که به گفته وی، شواهد نشان می‌دهد که ایشان(آیت‌الله شبیری زنجانی) به دلیل روابط نسبی و خانوادگی با عبدالله نوری به منزل آقای نوری می‌رود و بعد متوجه می‌شود که افراد دیگری نیز از سوی آقای نوری دعوت شده‌اند.

وی‌ ادامه داد: ما اطلاع یافته‌ایم که آیت‌الله شبیری زنجانی گفته‌اند که من حتی برخی از این افرادی که در منزل آقای عبدالله نوری حضور داشتند را نمی‌شناختم، مثلا من آقای موسوی خوئینی‌ها را در سنین جوانی‌اش دیده بودم.

ترقی در گفت و گو با فارس خاطرنشان کرد: این دیدار نشان می‌دهد که اصل آن طراحی شده از سوی عبدالله نوری برای تطهیر سران فتنه بوده است، یعنی تطهیر افرادی که وضعیتشان برای نظام مشخص است.

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: