پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان:
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: به پرونده قاچاق ۳ هزار و ۳۵۳ لیتر نفت گاز به ارزش ۳۰ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال در سال جاری رسیدگی شد.
 به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین-حیدر میرزایی  با تبریک سالروز تشکیل تعزیرات حکومتی اظهار داشت: سیستان و بلوچستان عنوان برتر را در رسیدگی به پرونده های وارده در سطح کشور را کسب کرده است.

وی افزود: پس از بررسی پرونده های وارده متخلفان در بخش کالا و خدمات به پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد ریال، قاچاق ارز و کالا ۱۵۲ میلیارد ریال و بهداشت، دارو و درمان ۴۶۴ میلیون ریال محکوم شده اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از این تعداد پرونده ۶ هزار و ۹۲۴ پرونده مختومه شده است و ۱۹۹ پرونده نیز مشمول عفو قرار گرفته است.

وی ادامه داد: همچنین طی گشت های مشترک طی این مدت ۳۰ هزار و ۶۰ مورد بازرسی صورت گرفته که ۸۷۲ واحد متخلف شناخته شدند و ۵۰۹ پرونده تشکیل و به ۱۲ هزار و ۷۸ مورد نیز تذکر داده شده است.

میرزایی افزود: توقیف ۳۰هزار لیتر سوخت قاچاق توسط تعزیرات حکومتی شهرستان خاش به ارزش ۸۸۳ میلیون و  ۹۳۰ هزار ریال، کشف ۲۹۹ هزارو ۲۰۰ نخ سیگار به ارزش ۸۶۹ میلیون ریال و رسیدگی به پرونده قاچاق ۳ هزار و ۳۵۳ لیتر نفت گاز به ارزش ۳۰ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال از دیگر اقدامات این نهاد در سال جاری است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: