پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت : با همکاری ستاد دیه کشور و خیرین استان ، تعداد 12 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان با مبلغ بدهی بیش از 35 میلیارد ریال از بند حبس رهایی خواهند یافت.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان، رحمدل بامـــــری مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در جلسه ستاد دیه استان که در محل دفتر حضرت آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان و رئیس هیات امناء ستاد دیه استان با حضور اعضاء برگزار شد، با پرداخت بدهی 12 پرونده مطرح شده به میزان 35 میلیارد ریال موافقت گردید .
 
وی تصریح کرد: از مجموع 12 پرونده موافقت شده با مبلغی معادل 2 میلیارد و 140 میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 260 میلیون ریال بصورت نقدینگی محکومین و همچنین پرداخت مبلغ 800 ميليون ريال از طريق ستادديه مرکز و استان مقدمات آزادی این مددجویان فراهم شد.
 
رحمدل بامــــری مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های تصادفات منجر به پرداخت ديه ، محکومین مالی و بدهکاران مهریه بودند.
 
وی گفت: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ 31 میلیارد و 800 میلیون ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
 
گفتنی است هم اکنون 65 زندانی غیرعمد با بدهی بالغ بر 70 میلیارد ریال واجد شرایط کمک در سطح استان سیستان و بلوچستان در زندان هستند که محکومان مهریه بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.
 

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: