پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
روابط عمومی آموزش و پرورش :
در حالی که تنبیه بدنی عملی مردود و ضد آموزش است و استعدادهای کودکان را سرکوب می کند اولیای مدارس و اولیای کودکان همچنان نسبت به این خطای قانونی واکنش مناسبی ندارند و به همین دلیل بازدارندگی لازم در سطح اجتماعی و مدرسه وجود ندارد.

به گزارش گیتی آنلاین تنبیه دانش آموز در شهرستان جم به لحاظ قانونی پیگیری می شود. 
اداره روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش طی نامه ای خطاب به سایت خبری تحلیلی آوای بوشهر خبرداد:
به مدیر محترم سایت خبری تحلیلی آوای بوشهر
 
با سلام و احترام 

ضمن تقدیر از تلاش های جنابعالی و همکاران محترم در راه  رسالت سترگ رسانه ای، نکاتی در پاسخ به مطلب"دانش آموزان مدرسه بهرباغ شهرستان جم با کابل تنبیه شدند" جهت تنویر افکار عمومی و درج در آن رسانه تقدیم می دارد : 

 در پی انتشار مطلبی در خصوص تنبیه بدنی دانش آموزان در شهرستان جم،  بررسی این موضوع در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت.

در بررسی های به عمل آمده، دانش آموز مذکور شناسایی شده، مدیر آموزش و پرورش،  اعضای انجمن اولیا ومربیان،  مدیر آموزشگاه و معلم نامبرده در منزل والدین دانش آموز حضور یافتند و از وی دلجویی کردند. 

 مدیریت آموزش و پرورش جم با ابراز تاسف از اتفاق به وجود آمده اعلام می دارد: با بررسی های انجام شده، این دانش آموز با خط کش توسط معلم تنبیه شده است و با وجود این که اولیای دانش آموز هیچ گونه شکایتی در این زمینه ندارند پرونده معلم خاطی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

خلیل نیکخواه مدیر آموزش وپرورش جم با تاکید بر  موضوع ممنوعیت تنبیه بدنی دانش آموزان، گفت : بارها در جلسات، به صورت شفاهی و همچنین طی بخشنامه های مختلف این موضوع به اطلاع همکاران محترم فرهنگی رسانده شده است که تنبیه بدنی خط قرمز آموزش وپرورش محسوب می شود و در صورت بروز چنین اتفاقاتی با افراد خاطی وفق مقررات انضباطی برخورد خواهد شد. 

در پایان آموزش و پرورش شهرستان جم از رسانه هایی که با انعکاس نقدها و آسیب ها به ارتقای امور آموزشی وپرورشی یاری می رسانند قدردانی  می کند. 

(روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان جم)
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: