پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۴
پیام فراکسیون ولایی برای سیزده آبان 97
سیزده_آبان در تاریخ_انقلاب_اسلامی،ایران برگ درخشان اقتدار و غرور ملت بزرگ ایران است که توسط معمار_کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) انقلاب دوم نام گرفت.


‍ ‍ به گزارش گیتی آنلاین فراکسیون ولایی پیامی را به مناسبت روز سیزده آبان صادر کرد که در ادامه می خوانید:
✍پیام فراکسیون نمایندگان ولایی به مناسبت سیزده آبان روز استکبار_ستیزی

✍ سیزده_آبان در تاریخ_انقلاب_اسلامی،ایران برگ درخشان اقتدار و غرور ملت بزرگ ایران است که توسط معمار_کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) انقلاب دوم نام گرفت.

✍برگ زرینی که دانشجویان متعهد وانقلابی ایران در امتداد خون شهدای_دانش آموز به تاریخ گراتقدر انقلاب اسلامی افزودند و با تسخیر لانه جاسوسی_آمریکا قدرت و هیمنه پوشالی استکبار جهانی را در هم شکستند و فریاد ظلم_ستیزی_انقلاب_اسلامی ایران را در صحنه های بین_المللی طنین انداز نمودند.

✍روز ملی مبارزه با استکبار ،حماسه حضور ملت بزرگ ایران است ،که در گوش جهانیان زمزمه می کنند،دیوار ظلم شکستنی است ،جمهوری_اسلامی_ایران با حفظ موضع صلح_طلبی خود ،زیربار ظلم و ستم وتعیین تکلیف توسط استکبار_جهانی نرفته ونخواهد رفت. 

✍ با وحدت و انسجام ملت های آزاده جهان ، سیاست های اشتباه و جنایت‌های  آمریکا در کشورهای مختلف جهان و منطقه ازجمله یمن، سوریه، عراق، افغانستان بیش از پیش نمایان می شود.


✍تجلی این وحدت و یکدلی در راهپیمایی عظیم اربعین_حسینی که در آستانه سیزده_آبان و روز_ملی_استکبار_ستیزی با حضور بیش از بیست_میلیون انسان آزاده و دلداده مکتب سالار وسرور شهیدان، حضرت امام حسین(ع) از کشورهای مختلف جهان ، در بزرگترین همایش تاریخ بشریت، نماد جاودانگی وماندگاری  آزادی وحریت در جهان بوده و حامل این پیام است که با احیای ارزش های انسانی ، انسجام و همدلی می توان از همه توطئه ها  وتحریم ها عبور کرد.
  ✍با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی ، فراکسیون_نمایندگان_ولایی به همراه اقشار محتلف مردم قدرشناس ایران، بار دیگر در مراسم روز استکبار_ستیزی حضور می یابیم  وبا تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، وحضرت امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری(حفظه ...) ،خشم وانزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می نماییم.


فراکسیون نمایندگان_ولایی مجلس شورای اسلامی
حمیدرضا حاجی بابایی


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: