پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
خرم آباد- راهپیمایی 13 آبان بار دیگر فرصتی برای تکرار شعار هیهات من الذله امام حسین(ع) است و در این روز ملت ایران لرزه بر تن استکبار جهانی می‌اندازد.

به گزارش گیتی آنلاین، تاریخ کهن ایران اسلامی صحنه‌های مختلفی از غارت، چپاول، زورگویی و ستمگری را به خود دیده و گواه می‌دهد این ملت هیچ‌گاه تسلیم باطل نشده و در این راه صحنه‌های فراوانی از شجاعت و ایثار را مقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشته است.

تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی دستاورد بزرگ‌مردان و شیر زنان این دیار است و صحنه‌های گوناگونی از جنگ، مقاومت، ایثار و ترور را در خود جای داده و این بهای سنگینی است و سختی روزگار امروز نشانه اقتدار و بزرگی این انقلاب و زبونی دشمنان کینه‌توز است که به موازات آن ایستادگی بیشتری می‌طلبد و 13 آبان یکی از این صحنه‌ها و یادآور بیداری و ولایت‌مداری ملت ایران به ویژه جوانان است.

به همین مناسبت به میان مردم و مسئولان شهرستان پلدختررفته و نظر آنان را در خصوص 13 آبان امسال جویا شدیم که ماحصل این گفت‌وگوها در پی می‌آید.

یکی از شهروندان پل‌دختری که پیرمردی سال‌خورده است، گفت: تهدیدهای آمریکا تمام شدنی نیست، هدف آنها نابودی نظام اسلامی است چون از اسلام می‌ترسند می‌خواهند در اتحاد مسلمانان رخنه‌ایجاد کنند امام مردم همیشه برای تمام تهدیدهای آمریکا پاسخ دارند و آن شرکت در راهپیمایی‌ها و حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب است.

مراد نوری افزود: ملت مسلمانان ایران همراه با مسلمانان شیعه و سنی سراسر جهان در راهپیمایی اربعین و با قلبی سراسر عشق به اباعبدالله الحسین (ع) شرکت کردند و همین اتحاد و انسجام‌ها است که قدرت مسلمانان را به رخ دشمنان و استکبار می‌کشاند.

یک دانش‌آموز پل‌دختری گفت: دانشجویان و دانش‌آموزان در ابتدای انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) در صحنه بودند و مانند حسین فهمیده‌ها جان‌برکف می‌گذاشتند، امروز ما دانش‌آموزان نیز در قالب بسیج دانش‌آموزی گوش‌به‌فرمان و پشت سر مقام معظم رهبری هستیم.

امیرحسین اسماعیل‌پور افزود: در سال 58 دانشجویان پیرو خط امام (ره) به یاری خدا و با هوشیاری و بصیرت، به پیروی از امام امت لانه جاسوسی آمریکای جنایت‌کار را در ایران تسخیر کردند.

بانوی که در کنار خیابان دست‌فروشی می‌کرد گفت: من 50 سال سن دارم و برای خرجی روزانه زحمت می‌کشم اگر شده با چنگ و دندان زندگی را می‌چرخانیم اما پای انقلاب، خون شهدا و امام و رهبر هستیم.

وی که خواست نامش در گزارش برده نشود افزود: مردم ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس با سختی‌های زیادی مواجه بودند، جوانان زیادی در جبهه‌های نبرد از جان خود گذشتند تا این انقلاب به اینجا رسیده و ما هیچ‌گاه حاضر نخواهیم شد خون این جوانان پایمال شود و حافظ ارزش‌های نظام هستیم و در صحنه حضور داریم.

یکی از مغازه‌داران قدیمی پل‌دختر گفت: تهدیدها و شلوغ کاری‌های احمقانه رئیس‌جمهور آمریکا کوچک‌ترین خللی در اراده این ملت سرافراز ایجاد نخواهد کرد بلکه موجب اتحاد و هم‌بستگی بیشتر مردم می‌شود.

حسین حیدروند افزود: شهر پل‌دختر در دوران دفاع مقدس مورد آماج دشمن بعثی بود چندین بار بمباران شد و شهدای زیادی تقدیم انقلاب کرد.

وی افزود: امروز دشمن از راه جنگ روانی وارد شده و می‌خواهد در آستانه 22 بهمن شلوغ کاری کند، اما مردم ایران تحت هر شرایطی پای انقلاب و آرمان‌ها هستند.

یکی از معلمان پل‌دختر با تأکید بر ضرورت حضور حماسی، با شکوه و حداکثری مردم در راهپیمایی 13 آبان امسال گفت: با توجه به تهدیدهای رئیس‌جمهور آمریکا در رابطه با تشدید تحریم‌های اقتصادی در 13 آبان، مردم همیشه در صحنه امسال نسبت به سال‌های گذشته حضوری جدی و با شکوه‌تری در این راهپیمایی داشته باشند.

سیاوش کرموند افزود: دشمنان نظام به ویژه آمریکا می‌خواهند با سو استفاده از اوضاع اقتصادی در جامعه اسلامی مردم را نسبت به آینده نظام نا امید کنند، اما مردم مؤمن و مسلمان ایران پای این انقلاب هزینه‌هایی پرداختند و همواره پای ارزش‌ها و مملکت اسلامی بوده و هستند.

 پیشکسوت و فعال رسانه و عرصه خبر در شهرستان پل‌دختر گفت: ملت ایران پای آرمان‌های و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده و با هیچ تحریم و تهدیدی از این مسیر سبز عقب‌نشینی نمی‌کند و روز 13 آبان با صدایی رساتر از گذشته بزاری و انزجار خود را از استعمار و استبداد به گوش جهان می‌رساند.

غلام‌رضا مهرابی اظهار داشت: دشمنان و کوردلان بی‌دینی که چشم دیدن پیشرفت نظام اسلامی را ندارند به ویژه آمریکای جنایت‌کار از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون که در آستانه 40 سالگی آن هستیم از راه‌های مختلف به دنبال نفوذ در کشور و ایجاد تزلزل در پایه‌های نظام بوده و هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

وی افزود: امروز دشمنان نظام می‌خواهند با استفاده از جنگ رسانه‌ای با ایجاد یاس و ناامیدی در ملت مقاوم ایران اسلامی نسبت به آینده نظام به اهداف شوم خود برسند و هر روز آن را تشدید می‌کنند غافل از این‌که این ملت بیدارتر و محکم‌تر از هر زمانی پای ولایت و انقلاب خود هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پل‌دختر 13 آبان را متعلق به همه مردم دانست و گفت: متأسفانه شاهد هستیم برخی‌ها می‌خواهند وانمود کنند که 13 آبان تنها متعلق به دانش‌آموزان است و در عمل و رفتار خود نشان می‌دهند که انگیزه چندانی به پاسداشت شعائر الهی ندارند در حالی که این روز از ایام‌الله و از اسناد مهم در تاریخ استقلال و آزادگی ملت ایران است.

 محمد محمودوند اظهار داشت: ملت ایران در یوم‌الله 13 آبان پاسخ دندان‌شکنی به آمریکا جنایت‌کار خواهند داد و 312 شهید شهرستان پل‌دختر بهترین الگو برای نسل جوان امروزی در زمینه تبیین ارزش‌ها و اهداف والای انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی ساکت ننشسته‌اند و از هر فرصتی علیه ملت ایران استفاده می‌کنند و این بار درصدد ایجاد تفرقه و کم‌رنگ کردن اعتقادات مردم هستند اما ملت ایران در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی در راهپیمایی 13 آبان امسال پاسخ کوبنده‌ای خواهد داد.

فرماندار پل‌دختر گفت: 13 آبان امسال با توجه به حساسیت موضوع و شرایط کنونی منطقه و جهان روز بیعت مجدد ملت ایران با آرمان‌های جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری است.

نعمت‌الله دستیاری اظهار داشت: مردم ولایت‌مدار پل‌دختر همیشه در صحنه‌های مختلف حضور پرشور داشتند و تا کنون به فضل خدا در این حضور رخنه‌ای ایجاد نشده و امسال نیز با راه‌پیمایی در 13 آبان عظمت و شکوه و پایداری خود را به رخ جهانیان می‌کشند.

وی با اشاره به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) از 13 آبان به‌عنوان انقلاب دوم در ایران اظهار داشت: امام راحل با شناخت درست و تحلیلی که از عمق خباثت آمریکا داشتند از این روز مهم به‌عنوان انقلاب دوم یادکردند.

فرماندار پل‌دختر بر لزوم حضور گسترده دستگاه‌های اجرایی در این راه‌پیمایی تأکید کرد و گفت: در مسیر تابناک انقلاب اسلامی هر جا لازم باشد همه با وحدت و هم‌بستگی زیر سایه مقام معظم رهبری با کمک قوای سه‌گانه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و حمایت مردم زمینه تحقق آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم می‌شود که 13 آبان یکی از همین شرایط حساس است.

امام‌جمعه پل‌دختر به رشد و بالندگی فکری جامعه در شناخت توطئه‌های دشمن اشاره کرد و گفت: ملت ولایت‌مدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی با گذشت 40 سال از انقلاب، استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده اسلام، قرآن و ولایت را شناخته و با حفظ وحدت و هم‌دلی از دین و وطن خود دفاع می‌کند.

 

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمدعلی حسین زاده آملی اظهار داشت: 13 آبان روز ملی استکبار ستیزی مردم ایران است که امسال آمریکا آن را به‌عنوان آغاز تحریم‌های جدید علیه ایران در نظر گرفته، غافل از این که ملت ایران تحت هر شرایطی بیش‌ازپیش پای اعتقادات خود ایستاده و در این راه هزینه‌های زیادی پرداخت کرده است.

وی افزود: دشمنان ملت شریف ایران نهایت سعی خود را با استفاده از ترفندها از طرق مختلف برای براندازی نظام جمهوری اسلامی به کار گرفته‌اند و به‌طور قطع این پایداری در مقابل باطل به حول قوه الهی با تکیه بر ایمان و وحدت جواب خواهد داد و ملت ما پیروز میدان است.

امام‌جمعه پل‌دختر گفت: شکوه راه‌پیمایی 13 آبان امسال مقدمه‌ای بر بی‌اثر گذاشتن تحریم‌ها و هشدار جدی به استکبار جهانی است، در چنین شرایط حساس مردم و مسئولان باید با آگاهی و بصیرت زمینه حضوری شکوه‌مند در این مسیر را فراهم کنند.

 

منبع : فارس

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: