پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
مسئول بسیج رسانه لرستان:
خرم آباد- مسئول بسیج رسانه لرستان گفت: بی‌شک اصحاب رسانه با حضور پر شور در راهپیمایی 13 آبان و پوشش رسانه‌ای مناسب این مراسم نقش مهم خود را در جنگ رسانه‌ای و روانی که دشمن ایجاد کرده ایفا می‌کنند.

به گزارش گیتی آنلاین، رضا مریدی ، ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، اظهار داشت: این روز نشان دهنده حقانیت جمهوری اسلامی ایران در مقابله و مبارزه با استکبار جهانی است و فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق ملت ایران با آرمان‌های انقلاب محسوب می‌شود.

وی افزود: دشمن در طول 40 سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی از راه‌های مختلف با ملت ایران دشمنی خود را ثابت کرده و امروز نیز در کنار تحریم‌های ظالمانه و جنگ اقتصادی جنگ روانی و رسانه‌ای نیز به راه انداخته است.

مسئول بسیج رسانه لرستان گفت: در این شرایط باید با روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه دشمن را از رسیدن به اهداف شومی که دارد همچون ادوار گذشته ناکام گذاشت.

وی نقش رسانه‌ها در ایجاد چنین فضایی را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و عنوان کرد: در شرایطی که دشمن سرمایه‌گذاری عظیمی برای جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی علیه ملت ایران به راه انداخته است رسانه‌های داخلی می‌بایست تلاش بیشتری برای بیان واقعیات و تزریق روحیه امید و خودباوری به جامعه داشته باشند.

مریدی اظهار داشت: بر همین اساس انتظار می‌رود مردم ایران و به ویژه استان لرستان همانند ادوار گذشته با حضور پر شور خود در راهپیمایی امروز 13 آبان مشت محکمی بر دهن استکبار جهانی بزنند.

وی خاطرنشان کرد: بی‌شک اصحاب رسانه لرستان نیز مثل همیشه با حضور پر شور در راهپیمایی فردا و پوشش رسانه‌ای مناسب این مراسم نقش مهم خود را در جنگ روانی که دشمن ایجاد کرده ایفا می‌کنند تا نقشه‌های دشمن بار دیگر خنثی شود.

مسئول بسیج رسانه لرستان در پایان از کلیه اعضای بسیج رسانه این استان برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کرد.

 

منبع : فارس

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: