پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
خرم آباد- مدیر کل ورزش جوانان استان لرستان با بیان اینکه امسال ۱۸ پروژه ورزشی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد گفت: پروژه زمین فوتبال دهکده المپیک خرم‌آباد ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش گیتی آنلاین، علی یاور عزیزپور اظهارداشت: در حوزه ورزش استان، پروژه‌های نسبتا زیادی آماده افتتاح است که این پروژه‌ها تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسند.

وی از افتتاح حدود 18 پروژه ورزشی تا پایان امسال در استان خبر داد و افزود: سالن دو ومیدانی خرم‌آباد نیز به زودی با حضور مسئولان عالی وزارت ورزش و جوانان افتتاح می‌شود.

مدیر کل ورزش جوانان استان لرستان عنوان کرد: در همه شهرستان‌های استان پروژه قابل افتتاح داریم که شامل سالن سرپوشیده، چمن مصنوعی، سالن سقف کوتاه و خانه تخصصی است.

وی در رابطه با پروژه زمین فوتبال دهکده المپیک خرم‌آباد نیز بیان کرد: این زمین فوتبال هم اکنون حدود 85 درصد پیشرزفت فیزیکی دارد و علی‌رغم اینکه دستگاه متولی ساخت آن مسکن و شهرسازی است پیگیری‌هایی انجام دادیم تا پیشرفت فیزیکی آن سرعت مطلوبی پیدا کند و در فرصت باقی مانده ( پایان سال عمرانی 97) به بهره‌برداری برسد.

عزیزپور گفت: پروژه زمین فوتبال دهکده المپیک خرم‌آباد مشکل انشعاب آب داشت که با دستور استاندار و معاون عمرانی استاندار کارهای آن در حال انجام است که امیدواریم شبکه آبرسانی آن ایجاد شود چون هم زمین چمن و هم مجموعه دو میدانی خرم‌آباد نیاز به آب دائمی و شبکه آبرسانی دارند.

 

منبع : تسنیم

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: