پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، صبح امروز با شعار «هیهات مناالذله» با حضور گسترده آحاد مردم به ویژه دانش‌آموزان در سراسر کشور برگزار شد.

راهپیمایی یوم الله 13 آبان، ‌امروز ‌با حضور اقشار مختلف مردم در سراسر کشور و با فریادهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات مناالذله در نقاط مختلف کشور برگزار شد.

مرور کارنامه بلند ناکامی آمریکا در مقابل اراده ایرانیان در روز بزرگ نمایشِ غیرت انقلابی آنان نشانی از وفاداری مردم به خاک، وطن و میهن خودشان است.

ایرانیان به ویژه دانش آموزان مکتب امام حسین که خود نماد آزادگی، مقاومت و سر تعظیم در برابر ظلم و استکبار خم نکردن است، بار دیگر نمرات درخشان دروس استکبارستیزی، مقاومت و ایستادگی، اتکای به خود و... را در کارنامه‌شان ثبت کردند و سیلی محکمی به گوش آن‌هایی زدند که افکار پوشالی و توخالی‌ درباره ایران دارند.

 

 

تداوم شور حسینی و انقلابی جوانان دیار علویان در ۱۳ آبان

راهپیمایی ۱۳ آبان دانش‌آموزان استان مازندران در حالی شروع شد که بسیاری از آنان شور حسینی راهپیمایی اربعین را برای همراهان خود به ارمغان آورند.

جوانان انقلابی استان مازندران راهی را که گذشتگان ولایت‌مدار دیار علویان در سال‌های پیش با اقتدار آغاز کرده، با قوت و قدرتی بیشتر در حال ادامه دادن هستند چرا که درک کردند در این راه، استوارتر از گذشته باید با حمایت از ملت‌های مظلوم جهان، مبارزه با استکبار و ظلم را سرلوحه حرکت خروشان خویش قرار دهند.

 

13 آبان امسال پرشورتر از سال‌های قبل است به این دلیل که 40 سالگی انقلاب اسلامی نیز مطرح است و جوانان مازندرانی دیار علویان همانند سایر مردم کشور به تمام دنیا نشان می‌دهند که هیچ مشکلی نمی‌تواند آنان را از این راه دور کند.(خبر کامل را اینجا بخوانید)

تبلور «حب الحسین یجمعنا» در اصفهان

امروز در اصفهان و درست در مکانی منسوب به امام سوم شیعیان جهان و چندروزی پس از اجتماع عظیم بین‌المللی و فرامرزی اربعین حسینی در عراق؛ امروز دوباره در فاصله کمی، نسل پنجم انقلاب در آستانه چهل‌سالگی، فصل پختگی این نظام، نشان دادند که الحق «حب الحسین یجمعنا»، که عشق حسینی دمی است در قلوب که خاموش نخواهد شد.

«میدان امام حسین (ع)» اصفهان امروز سیزدهم آبان ماه سال هزار و سیصد و نود و هفت در سالروز گرامیداشت «انقلاب دوم»، میعادگاه نسلی از انقلاب شده که بار دیگر بالندگی و ثمردهی شجره طیبه جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.

دانش آموزان اصفهانی همصدا با جوانانی که به ندای قیام پیرجماران لبیک گفته بودند و امروز خود پیر انقلاب محسوب می‌شوند، فریاد «لبیک یا خامنه‌ای» سر می‌دهند. (خبر کامل را اینجا بخوانید)

 

 

رمی جمرات آذربایجان شرقی در موعود ۵ نوامبر

مردم آذربایجان شرقی با حضور اکثریت خود «رمی جمرات» دیگری در ۱۳ آبان ماه انجام دادند و پاسخ دندان‌شکن به ترامپ و دارو دسته او دادند.

13 آبان دیگری در شهر جاری است روزی که امسال اهمیت بیشتری دارد تا یکبار برای همیشه و با عزمی راسخ‌تر پاسخ آمریکا را بر سر کشیدن فریاد «مرگ بر آمریکا» بدهیم.

 

۹/۳۰ صبح روز ۱۳ آبان ماه در میدان ساعت تبریز قرار گرفته و صدای پرخروش  «مرگ بر آمریکا» از گوشه به گوشه خیابان‌های منتهی به میدان ساعت به گوش می‌رسد و پیر و جوان، زن و مرد در محل تعیین شده گرد هم جمع آمده تا ۱۳ آبان تماشایی دیگری را به استکبار جهانی نشان دهند.(خبر کامل را اینجا بخوانید)

مرگ بر آمریکا را همه‌ نسل‌ها در کرمانشاه فریاد زدند

خلق حماسه عاشورایی دیگر توسط نسل آینده ساز کشور پس از اربعین حسینی در دروازه نجف کرمانشاه شوق لبیک به رهبر معظم انقلاب و حراست از آرمان های شهدا را در دل جوانان کشور صدچندان کرده است، در واقع همگی آمده بودند تا به دشمنان کور دل داخلی و خارجی بفهمانند اگر در ذره ای فکر تجاوز به منافع کشور در سرشان باشد، تاوان سختی خواهند داد.

 

طلاب، روحانیان، اصناف، بازاریان، معلمان، دانش آموزان مقاطع مختلف، دانشجویان، اساتید، مسوولان، مردم شهید پرور استان با همه توان و نیتی خاص برای تجدید میثاق با آرمان و توصیه های بنیان گذار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) یکصدا شعارهای انقلابی سر داده و اقتدار کشور را در بین جوامع بین‌الملل به منصه ظهور رساندند.(خبر کامل را اینجا بخوانید)

 

پاسخ مردم انقلابی اردبیل به تحریم‌های آمریکا

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم همیشه در صحنه استان اردبیل نیز یک‌صدا همراه با ملت بزرگ ایران اسلامی با شعارهای«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر استکبار» و «هیهات منا الذله» در راهپیمایی ضداستکباری 13 آبان با حضور باشکوه خود ضمن لبیک به فرامین مقام معظم رهبری، پاسخی به موقع و مقتدرانه به اظهارات ‌مقامات آمریکایی در خصوص تحریم‌ها داده و بر ناامیدی دشمنان تأکید کردند. (خبر کامل را اینجا بخوانید)

خروش ملت قهرمان و انقلابی اراک در راهپیمایی 13 آبان

مردم مؤمن و متعهد استان مرکزی نیز بار دیگر برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به تحریم‌های آمریکا صبح امروز به خیابان آمدند و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.

 

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردمی، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان، روحانیون، جوانان و دانشگاهیان اساتید و آموزش پرورش، کسبه بازاریان دلیجان حضور داشتند و با شعارهای مرگ بر آمریکا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان اسلام و ایران زدند.(خبر کامل را اینجا بخوانید)

خط‌ونشان مردم باب الرضا برای استکبار جهانی/ ما همه شکست‌ناپذیریم

در راهپیمایی امروز در خراسان شمالی نه‌تنها تمامی دانش آموزان و دانشجویان بلکه اقشار دیگر جامعه همچون کسبه، ورزشکاران، برادران و خواهران اهل سنت و دیگر اقشار جامعه دوشادوش یکدیگر در راهپیمایی 13 آبان شرکت کردند تا بار دیگر پیمان خود را با امام و رهبرشان ببندند.

طنین فریاد ضد استکباری در شهرستان‌های خراسان رضوی
هم‌زمان با 13 آبان ماه‌روز ملی استکبار، فریاد ضد استکباری مردم در شهرستان‌های خراسان رضوی هم طنین‌انداز شد.
مردم شهرستان‌های خراسان رضوی امروز هم‌صدا با سایر هم‌وطنانمان در اقصی نقاط میهن اسلامی ایران با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان با سردادن شعارهای ضد استکباری، اقدامات و جنایت‌های استکبار جهانی را علیه ملت‌های مظلوم دنیا محکوم کردند.

خلق حماسه سمنانی‌ها در روز مرگ آمریکا

سمنانی‌ها امروز در حالی باز هم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حماسه خلق کردند که معتقدند، 13 آبان را روز مرگ آمریکا خواهد بود. پیر و جوان، زن و مرد همگی امروز به صحنه آمدند تا بار دیگر بر نیرنگ‌های آمریکا پیام مرگ بفرستند.

امام جمعه موقت سمنان در حاشیه این راهپیمایی باشکوه با اشاره به اینکه ایران تحت سلطه هیچ‌گاه برای علما و ملت ما پذیرفته نبوده است، تصریح کرد: ملت ایران به هیچ عنوان تن به ذلت نخواهند داد و همچنان در مسیر مبارزه با استکبار جهانی و مزدورانش در منطقه ایستاده‌اند و ذلت پذیری برای ما معنایی ندارد.

غلامحسین مهدوی‌نژاد با بیان اینکه 13 آبان نمادی از حرکت استکبارستیزی ملت بزرگ ایران است، اضافه کرد: گوشه‌ای از امواج بلند استکبارستیزی یک ملت بزرگ عاشورایی امروز نمایش داده شد.

طنین هیـهـات منـا الـذلـه در پایتخت طبیعت ایران

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با شعار «هیـهـات منـا الـذلـه» در سـراسـر کهگیلویه و بویراحمد با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و عشایر همیشه در صحنه آغاز شد.

 

 

صبح امروز و با حضور گسترده دانشجویان، دانش‌آموزان، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم و عشایر همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد و مسؤولان شهرستانی و استانی مـراسـم راهپیمایی ضـد اسـتکباری یـوم الله 13 آبـان در سـراسـر استان و در یاسوج  به صـورت ویژه از ساعت 09:30 صبح، از میدان هفتم تیر آغاز شد.


شعار ملت ایران «مرگ برامریکا» همان همیشگی اما رساتر از گذشته
راهپیمایی با شکوه 13 آبان همزمان با سراسر کشور در حالی برگزار شد که مردم زنجان رساتر از گذشته شعار مرگ بر امریکا را فریاد زدند و بر ایستادگی در مقابل دشمنان تاکید کردند.

راهپیمایی با شکوه 13 آبان در بیش از 21 شهر و شهرها و روستاهای استان با حضور دانشجویان و دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم از اصناف و گروه‌های مختلف آغاز شد.

راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مردم همیشه در صحنه استان با وجود برودت هوا با شکوه‌تر از سال‌های گذشته و با حضور پررنگ دانشجویان و دانش‌آموزان ادامه دهندگان اصلی راه دانش‌آموزان و دانشجویان شهید روز 13 آبان در حال برگزاری است.

 


شعار «مرگ بر آمریکا» در گوش دارالمجاهدین پیچید

مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین نیز از اقشار مختلف در صحنه حاضر شدند و با شعارهای کوبنده، پاسخ خود را به توطئه چینی‌های دشمنان با صدایی رسا اعلام کردند.

 

امروز خیابان‌های همدان شاهد حضور مرد و زن، پیر و جوان، دانشجو  و دانش‌آموز بود که برای رساندن پیام خود به میدان آمدند و یکدل و همرنگ وحدت خود را به رخ جهانیان کشاندند تا قاب امپراطوری‌های رسانه‌ای دنیا در حیرت و ماتم بماند و شکست خود را به خوبی درک کند؛ قاب‌هایی که هر چه تلاش کردند تا عزت و سربلندی اسلام و انقلاب را در راهپیمایی بزرگ اربعین به تصویر نکشند در 13 آبان ماه مجبور شدند تا حضور یکپارچه مردم را ببینند و در مقابل عظمت مردم ایران سر تعظیم فرود آورند.

 

خرد شدن استخوان شیطان بزرگ زیر چکمه فرزندان رئیسعلی
بوشهر پایتخت ضد استکباری ایران در حالی امروز صحنه حضور دانش آموزان به عنوان نسل چهارم انقلاب اسلامی بود، که این فرزندان انقلاب با در دست داشتن دست نوشته هایی با مضمون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر اسرائیل» خشم و نفرت خود را از سیاست های مستکبرانه آمریکا نشان دادند.
ساحل نشینیان خلیج فارس آمده بودند تا با فریادی کر کننده هژمونی طاغوت و هیمنه پوشالین استکبار جهانی را با دیگر در هم شکنند و ندای حمایت از مظلوم را سر دهند.

«آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» فقط شعار نیست

صبح امروز مردم ولایتمدار آذربایجان غربی به همراه مسوولان با حضوری بسیار گسترده ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفتند و در راهپیمایی 13 آبان با آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ و حراست از ارزش‌های اسلامی تجدید پیمانی دوباره کردند. تمام‌مسیرهای منتهی به مسیر راهپیمایی مملو از راهپیمایانی بود که از شهر و روستاهای اطراف  یک ساعت زودتر به خیابان‌ها آمده بودند.

 

 

راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی با مضامین ضد استکبار و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود بار دیگر انزجار خودشان از استکبار جهانی و هم‌پیمانانش را به رخ جهانیان کشیدند.

خروش خشم بیرجندی‌ها بر استکبار جهانی

امروز مرد و زن، کودک و نوجوان، پیر و جوان فارغ از هر نوع جناح سیاسی به میدان آمدند تا خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی فریاد بزنند و بگویند؛ تا جان در بدن داریم از خون شهدا و آرمان‌های اماممان حراست و حفاظت می‌کنیم حتی اگر شده در این مسیر جان دهیم. رفته رفته بر جمعیتشان افزوده می‌شود و حضور مردم در میدان ابوذر بیرجند حماسه‌ای بی‌نظیر را خلق کرد، حماسه‌ای که قریب به چهل سال است از آن می‌گذرد و مردمانش در هر شرایطی چه با تحریم چه بی تحریم به میدان آمدند.


راهپیمایی 13 آبان در بیرجند با شعار «مرگ بر آمریکا» آغاز می‌شود، آمریکایی که قریب به چهل سال است می‌خواهد این مردم از نظام خود دست بکشند و زیر سلطه او قرار قرار گیرند، اما او کور خوانده چرا که این مردم به خوبی می‌دانند برای بارور شدن این درخت تنومند انقلاب چه خون‌هایی ریخته شده و سرهایی بالای دار رفته است.

بچه‌های انقلابی چهارمحال و بختیاری حاضر در کلاس استکبارستیزی

 از دقایق ابتدایی امروز یکشنبه 13 آبان، دانش‌آموزان شهرکردی همراه با تمام مردم ایران با همان شور دانش‌آموزان دهه 40 و 50 برای فریاد مرگ بر امریکا در محل راهپیمایی حاضر شدند. حضور جمعی از عشایر استان با لباس فاخر بختیاری در جمع مردم از جمله زیبایی‌های این راهپیمایی تا این لحظه می‌باشد.

جمعیت آرام آرام به محل تعیین شده برای سخنرانی رسیدند و مدیران عالی‌رتبه استان در جایگاه ویژه قرار گرفتند؛ هم اکنون شعارهای «مرگ بر امریکا» «مرگ بر اسرائیل» و «هیهات من الذله» در فضای مقابل امامزادگان دو معصوم طنین انداز شده است.

راهپیمایی 13 آبان اهواز؛ پرشورتر از همیشه
مردم شهید پرور اهواز امسال نیز مانند سالهای گذشته همگام با سراسر کشور به مناسبت فرارسیدن روز 13 آبان، به خیابان‌ها آمدند و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند؛ این راهپیمایی حواشی جالبی در برداشت.

امروز خیابان طالقانی اهواز پذیرای حضور اقشار مختلف و به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویانی بود که با در دست داشتن پلاکارد و پرچم‌های مختلف که حاوی شعارها‌ی متنوع ضد استکباری بود،  آرمان و اعتقاد خود را به دنیا اعلام کردند.

 

امروز همه شهر از زبان دانش‌آموزان فریاد شد، از شعار «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود» گرفته تا «هیهات من الذله» پیام خود را به جهان رساندند؛ اگر چه ۱۳ آبان یاد آور حماسه ها، فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌هایی دانش آموزان و دانشجویان در سال ۵۷ باشد اما امروز حضور مردم شهید پرور اهواز نشان داد این روز متعلق به همه نسل‌های ملت ایران است.

شعار«مرگ بر آمریکا» برلب هر شیعه و سنی دیار نخل و آفتاب
مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در تمامی شهرها و روستاها پرچم ایران اسلامی را مقتدرانه به اهتزاز درآورده و شعار«مرگ بر آمریکا» را طنین‌انداز کردند. حضور با شور و اشتیاق دانش‌آموزان و دانشجویان بیشتر از همه در صف‌های راهپیمایی خودنمایی می‌کند، آمده‌اند تا بگویند آینده سازان فردای ایران اسلامی هستند و از آرمان‌های نظام و انقلابشان محافظت خواهند کرد.

فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکایی که توسط مردان و زنان و پیر و جوان طنین انداز می‌شد پیام مهمی به دشمنان زمانه دارد، دشمنان ایران اسلامی که این روزها تاب دیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را ندارند.

فریاد مرگ بر استکبار در آسمان شیراز طنین‌انداز شد

دانشجویان و دانش‌آموزان استان فارس نیز امروز همراه با سایر اقشار در این راهپیمایی باشکوه، با فریاد مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل وفاداری خود را به نظام و انقلاب و تنفر قلبی خود را به استکبار جهانی ابراز کردند.

راهپیمایی ۱۳ آبان در بلوار شهید آیت الله دستغیب، تقاطع خیابان ۹ دی، ورودی بست شهید آیت الله دستغیب حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) در حال برگزاری است.

خروش «مرگ بر امریکا» در قزوین

همزمان با سراسر کشور مردم و دانش آموزان قزوین نیز با حضور گسترده و پرشور و نشاط، در تجمع بزرگ روز استکبارستیزی شرکت کردند. در این مراسم که از ساعت 9:30دقیقه صبح آغاز شده و تا دقایقی پیش نیز ادامه داشت، دانش‌آموزان با فریادهای «مرگ بر امریکا»، «ما اهل کوفته نیستیم،علی تنها بماند»، «مرگ بر اسرائیل» و « هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة»  انزجار خود را از امریکا و استکبار بیان کردند. همچنین در این مراسم آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین، زاهدی استاندار قزوین و جمع زیادی از مدیران کل و مسئولین کشوری و لشگری در کنار مردم حضور داشتند. سخنران اصلی این برنامه مرتضی صفارهرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بود.


سنندجی‌ها امروز شعار «مرگ بر امریکا» را رساتر از قبل سردادند

امروز مردم سنندج همگام با سایر مردم ایران، پرشورتر از سه دهه گذشته با اعلام انزجار از استکبار جهانی و با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، موضع ضدآمریکایی خود را بار دیگر به جهانیان ابراز کردند و سیاست‌های تجاوزکارانه استکبار جهانی را محکوم کردند.در این راهپیمایی مردم سنندج با مشت‌های گره‌کرده خود شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار» را سر دادند تا بار دیگر با حضور هوشمندانه خود در صحنه سیاسی سیلی محکمی به استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا بزنند.

ندای استکبارستیزی در آسمان قم 

راهپیمایی پرشور و دشمن‌شکن مردم قم، به مناسبت یوم‌الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور اقشار مختلف مردم خصوصا دانش‌آموزان و دانشجویان در این شهر برگزار شد. راهپیمایان مسیر میدان حضرت روح‌الله(ره) قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س)، را با شعار محوری هیهات مناالذله طی کرده و با آرمان امام و رهبری تجدید بیعت کردند.

مردم قم در مسیر راهپیمایی ضداستکباری یوم‌الله 13 آبان، با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و... انزجار خود را از سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران در 40 سال تاریخ انقلاب اسلامی ابراز کردند. حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نیز به عنوان سخنران پایانی این راهپیمایی سخنانی را در خصوص ماهیت استکباری آمریکا و ابعاد مختلف توطئه‌ها علیه ملت ایران در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی بیان کرد.

خروش ضد استکباری مردم کرمان در یوم‌الله 13 آبان

در روز ملی استکبارستیزی آحاد مختلف مردم کرمان در سراسر استان به میدان آمدند و انزجار و تنفر خود را از استکبار و سیاست‌های خصمانه آنها در جهان فریاد زدند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی اعم از دانشجو و دانش‌آموز، کارمند، پیر و جوان و زن و کودک و ... با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر صهیونیسم» و ... به مستکبران اعلام کردند، هیچ هراسی از تهدیدهای آنها به دل راه نمی‌دهند و تا جان در بدن دارند گوش به فرمان ولی فقیه هستند.

فریاد گیلانی‌ها کوبنده‌تر از تحریم‌های پوشالی آمریکا در راهپیمایی 13 آبان

راهپیمایی و تجمع بی‌نظیر و پرشکوه مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان استان گیلان در آستانه 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در میدان شهدای ذهاب برگزار شد. راهپیمایی و اجتماع بزرگ دانش‌آموزان و دانشجویان دیار میرزا کوچک جنگلی هم‌زمان با فرارسیدن روز دانش‌آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار شد.

مردم، دانشجویان و دانش آموزان رشت نیز با گرامیداشت یوم‌الله سیزدهم آبان و با مشت‌های گره‌کرده با سردادن شعارهای «مـرگ بـر آمریـکا»، «هیهات من‌الذله»، «مـرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر استکبار» و «مرگ بر آل سعود» آمده‌اند تا بار دیگر صدای خود را به گوش جهانیان رسانده و برگ زرین دیگری را در دفتر عدالت‌خواهی و صلح جهانی ایران اسلامی رقم زدند.

لرستان سراسر از شور حضور 

 راهپیمایان 13 آبان در استان لرستان با حمل پلاکاردهایی با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار جهانی بار دیگر انزجار و تنفر خود را از شیطان بزرگ و رژیم جعلی اسرائیل و تروریست‌های منطقه اعلام کردند.

در این مراسم ضداستکباری مردان و زنان پسران و دختران در سنین مختلف پیر و جوان و زن و مرد  حضور داشتند که این جلوه خاصی به راهپیمایی امروز بخشید و مردم ولایتمدار لرستان با سر دادن شعارهایی چون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، هیهات من الذله، الله اکبر، آمریکا این آخرین پیام است، بسیج دانش آموز آماده قیام است، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند تنفر و انزجار  خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

راهپیمایان پس از طی مسیر با حضور در میدان شهید بهشتی و قرائت قطعنامه، پرچم آمریکای جنایتکار و اسرائیل خون آشام را به آتش کشیدند.

 

دانش‌آموزان، دانشجویان و مردم گرگان نیز با حضور در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر حماسه بصیرت و آگاهی خود را به نمایش گذاشته و با آرمان‌های شهدا و امام شهدا بیعت کردند.

منبع: فارس

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: