پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
سید محمد جواد جمالی نوبندگانی:
محسن هاشمی رفسنجانی فردی جوان است و سابقه کار و مدیریت در شهرداری و مترو را دارد. همچنین ایشان شخصی مطلع به امور شهرداری تهران است و با مدیریت قبلی شهرداری تهران کار کرده است .

سیدمحمد جوادجمالی نوبندگانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین ضمن اشاره به مشخصات مثبت هاشمی رفسنجانی تاکیدکرد: ما قسم نخورده ایم که از شورای اسلامی شهرتهران کسی شهردار نشود. 
وی افزود: اگر از ترس ورود فردی با گرایش های متفاوت با اکثریت شورا این اتفاق پیگیری می شود واقعا امری قابل دفاع نیست. وی خاطرنشان کرد: حضور یک نفر در برابر 20 نفر تاثیرگذاری چندانی ندارد. وی گفت: حتی حضور یک نظر متفاوت  از ایجاد انشقاق جلوگیری می کند. 
جمالی نوبندگانی گوشزد کرد: با همه مشکلاتی که درباره عملکرد قالیباف مطرح می شود اما باید اذعان کرد که قالیباف در ایجاد زیرساخت ها فعال بوده و تونل ها و پارک ها و بزرگراه های مناسبی را ایجاد کرد.
وی مشکل امروز را ورود افرادی به شهرداری تهران عنوان کرد که با این کار سنخیتی ندارند و نمی توانند از ظرفیت های شهرداری استفاده کنند. 
وی به عنوان مثال از محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران یاد کرد و گفت: نجفی یک فرد فرهنگی بود و برای شهرداری پارامترهای لازم را نداشت.
نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نجفی در حالی که مسئولیت میراث فرهنگی را نپذیرفت و آن را کاری سخت ارزیابی کرد حاضر به پذیرش شهرداری شهرتهران شد که کاری بسیار بزرگتر و سنگین تر بود و سرانجام هم نتوانست آن را جمع کند. 
نماینده مردم فسا محمدعلی افشانی را نیز فردی خوب ارزیابی کرد و گفت : افشانی رشته اش هم مرتبط است اما نمی تواند از ظرفیت های مردم سود ببرد و کمتر از مشورت استفاده می کند. 
در نهایت جمالی نوبندگانی این سوال را طرح کرد: چرا شهر را معطل می گذاریم؟ وی ادامه داد: وقتی مجلس رأی نمی دهد باز استفساریه می دهید؛ مثل آن است که پزشک بگوید کتلت برات بده نخور شخص کتلت را بگذارد کنار همبرگر و دوباره جویای نظر پزشک شود. 
سیدمحمدجواد جمالی نوبندگانی تصریح کرد: افشانی نیازی به این کار ندارد و بهتر است نمایندگان شورای شهر تهران راضی نشود که کار کش پیدا کند. 
نماینده مجلس شورای اسلامی توصیه کرد: بنشینند تیمی از اعضای شورای اسلامی شهرتهران که رسته شان با این کار مرتبط است را انتخاب کنند و از کشمکش سیاسی و سهم خواهی های سیاسی در نهایت پرهیز کنند. 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: