پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۴
شاهین شهرداری بوشهر سه - کارون اروند خرمشهر صفر
شاهین بوشهر در لب کارون، با گلباران کردن کارون اروند خرمشهر،چنگال خود را برای بدست آوردن صدر جدول تیز کرد

هفته یازدهم لیگ یک – استادیوم نفت و گاز خرمشهر
یکشنبه 13 آبان 97 – ساعت: 17
کارون اروند خرمشهر 0 – شاهین شهرداری بوشهر 3
گل‌ها: حسین مالکی (33)، بهمن سالاری (45- پنالتی) و حسن نجفی (47)
داور: وحید صالحی
کمک داوران: مرتضی هوشیار و عدنان پیروی

کارون اروند خرمشهر: محمدحسین نائیجی، جابر یوسفی، ابراهیم کریمی، علی مغنمیان، حمید نعمتی، کریم احمدی، امین رضایی، علی هزامی‌پور، یاسر وکیلی، علی پورمحمد و محمدمهدی عسکری
سرمربی: اکبر میثاقیان

شاهین شهرداری بوشهر: محمدعلی نعمتی، کمال‌الدین نیک‌خوی، علی گودرزی، مرتضی غلامعلی‌تبار، حسن نجفی، میلاد شعبانلو، مهدی چاکوتاه‌زاده، میلاد صارمی، حسین مالکی، رضا دهقان و بهمن سالاری
سرمربی: محمود فکری

خلاصه بازی
تیم کارون اروند خرمشهر در یک بازی خانگی با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شاهین بوشهر شد.

شاگردان اکبر میثاقیان بعد از تحمل دو باخت متوالی برابر مس کرمان و گل‌گهر سیرجان این بار مقابل شاهین بوشهر هم با 3 گل شکست خوردند تا نوار ناکامی و تیره روزی‌های این تیم تداوم پیدا کند. 
جه
در مقابل تیم شاهین بوشهر که در چند هفته ی گذشته نتایج خوبی بدست اورده بود و با توجه به برد هفته ی قبل مقابل نود ارومیه،با روحیه ی بسیار عالی پا به میدان گذاشت و در برابر میزبان از همان دقایق ابتدای، یک بازی هجومی را در دستور کار خود داشت که بتواند با پیروزی زمین بازی را ترک نماید که به این مهم نیز دست یافت .

بگزارش خبر گزاری گیتی آنلاین؛ شاهین بوشهر در دقیقه33 با گل حسین مالکی پیش افتاد، در دقیقه 45 بهمن ر سالاری از روی نقطه پنالتی گل دوم را زد و در آغاز نیمه دوم نیز حسن نجفی در دقیقه 47 تعداد گل‌های تیم میهمان را به عدد 3 رساند تا شکست سنگین دیگری برای کارون اروند خرمشهر رقم بزند و خود را به رده ی دوم جدول برساند و امیدوار باوشد که با همین روند صدر جدول را از آن خود نماید.
شاهین شهرداری بوشهر با این برد 20 امتیازی شد و با یک امتیاز اختلاف نسبت به گل گهر سیرجان در رده دوم جدول مسابقات قرار گرفت. کارون هم با 10 امتیاز به رده دهم سقوط کرد.            
     

گزارش از: کریم زنگنه نژاد
نویسنده:کریم زنگنه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: