پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
چهلمین دوره مسابقات تکواندو قهرماني كشور جوانان و بزرگسالان، در دو بخش زنان و مردان با عنوان «جام سفير کره جنوبي» با اسپانسری شرکت ال‌جی و به ميزباني خانه تکواندو تهران برگزار شد.
مسابقات جام سفیر از 11 آبان ماه به مدت چهار روز متوالی برگزار شد که شامل مسابقات خانم ها در دو روز ابتدایی و مسابقات آقایان در دو روز آخر بوده است. افتتاحیه این دوره از مسابقات روز یکشنبه به صورت رسمی در ساعت 16:00 با حضور سفیر کره، رییس فدراسیون تکواندو و مدیر عامل ال‌جی درمجموعه ورزشی خانه تکواندو برگزار شد.

این مسابقات که مهم‌ترین دوره مسابقات کشوری تکواندو در سال محسوب می‌شود، به‌خاطر حمایت سفارت کره «جام سفیر» نام گرفته است و به مدت چهار روز و با حضور تعداد زیادی تكواندوكار و در قالب تیم‌های مختلفی از شهرهای آذربايجان‌شرقي، آذربايجان‌غربي، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خراسان شمالي، خوزستان، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهكيلويه و بوير احمد، كيش، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، همدان و يزد به ميزباني هيات تكواندوي استان تهران و در مجموعه ورزشي خانه تکواندو برگزار شد.

مسابقات جام سفیر در چند سال گذشته نیز با پشتیبانی و حمایت ویژه شرکت ال‌جی برگزار شده و امسال هم این شرکت کره‌ای علاوه بر قبول اسپانسری کلیه جوایز این دوره، هزینه ای معادل جوایز نقدی نفرات اول و دوم نیز بابت پیشرفت و گسترش تکواندو در مناطق محروم اختصاص داده است. امسال ال‌جی به نفرات اول خانم‌ها و آقایان 10 میلیون ریال هدیه نقدی به همراه یک دستگاه Tone-series را اهدا کرد. نفرات دوم این مسابقات برنده 5 میلیون ریال هدیه نقدی و یک دستگاه هدست Tone-series شدند و نفرات سوم وزن‌های مختلف خانم‌ها و آقایان هم یک دستگاه هدست Tone-series  را به منزل ‌بردند.   به فنی ترین بازیکنان و برترین های این مسابقات هم جوایز ویژه ای از جمله  تلویزیون 55 اینچ ال‌جی تعلق گرفت.

گفتني است که سفیر کره جنوبی و رئیس فدراسیون تکواندو نیز در این مراسم حضور داشتند و شرکت ال‌جی در روز پایانی با اهدای نزدیک ۱۰۰ جایزه مختلف اختتامیه را برگزار نمود. همچنین از مدال آوران اين رقابت‌ها براي حضور در مسابقات انتخابي ورود به اردوي تيم‌ملي جوانان و بزرگسالان دعوت شد.

آقای دی اس ان مدیر شرکت ال‌جی در ایران گفت: ال جی در ادامه حمایت از جوانان ایرانی، در جهت اشاعه ورزش تکواندو و ایجاد انگیزه برای جوانان ایرانی بر حضور قوی در مسابقات اقدام به حمایت مالی از این مسابقات کرده ایم. امیدواریم ورزشکاران ایرانی نیز در عرصه جهانی موفقیت های بزرگی کسب کنند.

این مسابقات از تاریخ 11 آبان ماه تا 14 آبان ماه به مدت چهار روز در مجموعه ورزشی خانه تکواندو تهران برگزار شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: