پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۸۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
پرسپولیس باید با هیجان به مصاف کاشیما برود
مدیر تیم فوتبال امید گفت: بازی آسان در هیچ رقابتی نداریم و در گروه سختی قرار گرفتیم.

حمید استیلی در مورد قرعه‌کشی مرحله اول انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو و همگروهی تیم امید کشورمان با عراق، ترکمنستان و یمن گفت: همانطور که می‌دانید قرعه‌کشی با حضور ۴۴ تیم برگزار شد که ۲۴ تیم در غرب آسیا و ۲۰ تیم در شرق آسیا به رقابت می‌پرداختند. ما جزء ۶ تیم میزبان غرب آسیا بودیم و بدین ترتیب در کنار عربستان، ازبکستان، قطر، بحرین و کویت در در یک گروه از ۶ گروه غرب آسیا قرار گرفتیم.

وی افزود: به عنوان تیم سید دوم در قرعه‌کشی حضور داشتیم و عراق به عنوان تیم سید اول به همراه ترکمنستان و یمن کنار ما قرار گرفتند.

مدیر تیم فوتبال امید در ادامه تأکید کرد: همه بازی‌ها سخت است و مسابقه راحتی در پیش نداریم، باید خودمان را آماده کنیم تا با تجربه کافی و کیفیت مناسب آماده بازی مقابل حریفان پیش رو شویم. از هر گروه یک تیم صعود می‌کند و ۴ تیم برتر حاضر در رده این یازده گروه هم به مرحله بعد می‌روند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: گروه ما سخت است و باید با یک برنامه‌ریزی مناسب خودمان را آماده کنیم. مسابقات تدارکاتی بسیار مهم هستند و باید آزمون‌ها و خطاهایمان را به دیدارهای تدارکاتی ببریم. اجازه اشتباه نداریم.

وی در مورد اینکه آیا با مسئولان کشورهای مختلفی که در قرعه‌کشی حضور داشتند برای بازی دوستانه رایزنی انجام داد، عنوان کرد: بسیاری از مسئولان در قرعه‌کشی حضور نداشتند اما الان که قرعه‌کشی به اتمام رسیده این فرصت هست تا با برخی از نماینده کشورها در این رابطه صحبت کنیم.

وی در رابطه با اردوی پیش روی تیم امید و اینکه آیا فقط با عمان بازی می‌کنند، تصریح کرد: فعلاً فقط بازی با عمان پیش رویمان است، عمان در سید دوم همین قرعه‌کشی قرار داشت و می‌تواند حریف خوبی برای ما باشد. به هر حال عمان سبک کشورهای عربی را دارد.

استیلی در مورد دیدار برگشت پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز خاطرنشان کرد: پرسپولیس کامبک‌های زیادی در طول سالیان گذشته داشته، بازی بسیار سختی در پیش است و نقش هواداران در این مسابقه بسیار زیاد است. پرسپولیس باید بدون اینکه احساساتی شود با هیجان فوتبال بازی کند. اگر از دقیقه اول حریف خود را بکوبند می‌توانیم امیدوار باشیم اتفاق بزرگی در تهران رقم بخورد.

وی در گفت و گو با فارس در مورد اینکه آیا روز شنبه به ورزشگاه می‌رود، عنوان کرد: من جمعه به ایران باز می‌گردم و انشاالله اگر شرایط بود شنبه بازی را از نزدیک تماشا خواهم کرد.

انتهای پیام/ک

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: