پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
باستانی خبر داد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی علل نوسانات بازار خودرو خبر داد

سعید باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گیتی آنلاین با انتقاد از وضعت نابه‌سامان موجود در بازار خودرو، گفت: نوسانات نرخ ارز طی ماه‌های اخیر باعث شده تا قیمت‌ انواع خودروها، چه داخلی و چه خارجی با افزایش بی سابقه و حتی نوساناتی مواجه شود.

وی با بیان اینکه افزایش بی رویه قیمت خودرو موجب شده تا قدرت خرید اقشار متوسط جامعه نیز برای خرید خودروی معمولی نیز کاهش یابد، اظهار داشت: به طور قطع نمایندگان مجلس نسبت به افزایش قیمت خودرو حساسیت‌های ویژه‌ای دارند و معتقدند که قیمت‌ها باید کاهش یافته و یا حتی متعادل شود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است هفته آینده نشستی با خودروسازان داخلی، نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز مسؤلانی از بانک مرکزی برای یافتن راه‌کارهایی جهت تعدیل قیمت خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس داشته باشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجس در پایان خاطرنشان کرد: هرگونه قیمت‌گذاری برای خودرو باید در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده و تولیدکننده باشد، به هر حال تولیدکنندگان و قطعه‌سازان نیز با مشکلاتی مواجه هستند که باید به آنها نیز رسیدگی شود.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: