پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
عضو شورای شهر خبر داد:
یک عضو شورای شهر از رایزنی اعضای شورا با نمایندگان مجلس برای افزایش سهم شهر تهران از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

حجت نظری عضو شورای شهر تهران در مصاحبه با برنامه "در این هفته" رادیو تهران با اشاره به انتخاب آقای حناچی به شهرداری تهران از سوی شورای شهر، به هزینه های مدیریت شهری و بدهی های شهرداری اشاره کرد و گفت: در مجلس شورای اسلامی موضوع مالیات بر ارزش افزوده مطرح است و ما در تلاشیم که با هماهنگی نمایندگان مجلس، سهم شهرهای بزرگ از مالیات بر ارزش افزوده را افزایش دهیم و این می تواند به توازن هزینه های شهر تهران کمک کند.

وی یکی از برنامه های اصلی آقای حناچی را راهبرد کاهش هزینه های شهرداری دانست و گفت: این موضوع در برنامه های همه کاندیداهای شهرداری تهران بود و امیدواریم این دو اتفاق توامان کمک کند که هم بتوانیم از پس هزینه های تهران برآییم و هم بدهی های شهردای را کم کنیم.

این عضو شورای شهر در خصوص علت انتخاب آقای حناچی گفت: با جمیع شرایط و با در نظر گرفتن اینکه شهرداری که قرار است انتخاب شود باید با بدنه شهرداری آشناتر باشد و برنامه های بروزتری داشته و با دولت ارتباط بهتری برقرار کند، به این تصمیم رسیدیم.

نظری در پایان گفت: با توجه به سابقه خوب آقای حناچی در وزارت راه و شهرداری و اینکه چهره دانشگاهی هستند، توانسته اند خود را به خوبی به اعضای شورای شهر معرفی کنند. برنامه های آقای حناچی به نسبت برنامه های آقای آخوندی با شهر تهران انطباق بیشتری داشت. امید است که ایشان در مبارزه با فساد نیز موفق تر باشند.

 

نویسنده:مهدی زال زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: