پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۱۹۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
امروز 29 آبان 97 در صحن علنی مجلس ؛
امروز 29 آبان 97 در صحن علنی مجلس لایحه نحوه استفاده و نظارت بر پایانه های فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.

به گزارش گیتی آنلاین در صحن علنی امروز سه شنبه 29 آبان ماه 97 لایحه نحوه استفاده،  نگهداری و نظارت بر پایانه های فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) با اکثریت آرا به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد. 

این لایحه در صحن مجلس مخالفان و موافقانی داشت. 

محمدرضاپورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعتقاد به این که  طرح صندوق مکانیزه فروش می تواند با فرار مالیاتی مقابله کند در موافقت با طرح صحبت کرد.

قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مخالفت با این لایحه به نامشخص بودن شرایط زیرساخت های لازم ، در نظرنگرفتن وقت و اینکه این طرح در یک شهر به صورت آزمایشی اجرا نشده است، لایحه دولت را ناقص دانست. مسعود گودرزی اینطور مطرح کرد: در ارائه این طرح اولویت بندی برای ساماندهی فعالیت های مالیاتی رعایت نشده است. 
وی رسیدگی به وضعیت اخذ مالیات از واحدهای تولیدی را مهمتر دانست و توصیه کرد: در ارائه لوایح اهم و فی الاهم کنید. 

حسینی شاهرودی نیز در موافقت با لایحه صندوق مکانیزه فروش گفت: این زمان که اولویت اقتصادی کشور تامین هزینه ها از طریق مالیات و حداقل وابستگی به نفت مورد توجه است، بهترین زمان برای تصویب این لایحه است. 
اما سرانجام محمدرضا پورابراهیمی گفت: وزارت ارتباطات سامانه جدیدی را به منظور کنترل و نظارت دقیق طراحی کرده لذا تقاضا می شود با ارجاع این لایحه به کمیسیون موافقت کنید تا سامانه ای که وزارت ارتباطات ایجاد کرده در این لایجه اعمال شود. 

از مجموع 199 رای ، 160 رای موافق، 3 رای مخالف و 2 رای ممتنع در موافقت به بازگشت این لایحه به کمیسیون اقتصادی اخذ شد. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: